Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Lewandowski: Free transfer
Gnabry: £6 million
Coman: £17 million
Goretzka: Free transfer
Davies : £7.5 million
Kimmich: £6.5 million
Süle : £17 million
Thiago Alcantara: £21 million
Link to comment
49 minutes ago, borris_ said:

Poslije Barcelone, mislio sam de je nemoguće igrati protiv ovakvog Bajern. Ipak današnja utakmica je pokazala da ima prostora. Favoriti će biti ali ima prostora. 

 

Bayern veceras odradio posao, niti su napadali nesto previse agresivno niti su se branili. Trudili se da se ne povrede.

 

Nece da se povuku, igrce visoku liniju. To je jedino sto umeju. I RB je igrao tako, par pasova proslo nista se nije desilo s tim da RB nije napadao poslednju liniju i da nema kamikaze koji mogu da trce 180 minuta.

Link to comment

Šteta, daklem, ostaju Vrancuzi jedini od Ljiga Petice™ bez svog nacionalnog finala... mada objektivno i jesu najslabiji

 

i što sad, jbg... ajmo PSŽ !!! 

  • +1 1
Link to comment

ako je lion ovako prolazio kroz visoku liniju bajerna. šta će tek da rade mbape i neimar?

 


 

samo da dođu do daha i poseda

Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ako je lion ovako prolazio kroz visoku liniju bajerna. šta će tek da rade mbape i neimar?

 


 

samo da dođu do daha i poseda

+1

jebe mo svabe!!!

Link to comment

Biće kao ona sezona new england patriotsa...

 

kad sam napisao ovu mudrost na telefonu izgledalo mi je da je post sa slikom levsndovskog i rezultatima bajerna posljednji... hm, čudno 

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Pa i nije bas slicno. Bayern je relativno blagi favorit (individualno su tu negde, timski momenat je vec druga prica). Giantsi su bili totalni autsajderi (jedno od najvecih iznenadjenja u profesionalnom sportu u poslednjih 20 godina).

Link to comment

Miler i Levandovski, posebno Miler izgledaju kao dva vampira željni krvi, rekao bi čovjek nista nikad nisu osvojili.

 

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...