Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

7 minutes ago, copkillah said:

Svakako neuporedivno regularnije nego LŠ :fantom:

 

 

 

Ne plaši se... ne pokušavam da osporim titulu Liverpulu, ali prvenstvo je regularno ili neregularno.

Nego. jel to beše omaž Toletu Karadžiću i "Prvenstvo je regularnije"? :laugh:

Link to comment
2 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Ne plaši se... ne pokušavam da osporim titulu Liverpulu, ali prvenstvo je regularno ili neregularno.

Nego. jel to beše omaž Toletu Karadžiću i "Prvenstvo je regularnije"? :laugh:

Ja sam stari Toleljubitelj :D

 

Šalu na stranu, prvenstva koja su završena, englesko, nemačko, itd, moglo bi da se kaže da su završena u vanrednim uslovima, gde su promene bile prazne tribine i pet izmena (štoo nije napravilo preteranu razliku kada se pogledaju sve ekipe, tj ekipe su imale iste uslove). Što se tiče LŠ, tu je ipak došlo do ozbiljnih promena u takmičenju. Neću da potežem reč neregularno, ali mi je ovo dosta nategnuto jer je zavšrnica ipak značajno drugačija u odnosu na regularne uslove. Naravno, ko osvoji titulu u LŠ ne treba da ima zvezdicu pored imena, ali mi je sve ovo pomalo nategnutno, iako mi je jasno da je ovo verovatno bio jedini način da se takmičenje završi. 

Link to comment

Jbg, snalazi se svako kako zna i ume. Holanđani i gomila njih je prekinula sve pa ko se gde našao. Tako i ova Liga Šampiona. Odlučili su se za format i sad guraj do kraja. Da li je dobro ili nije, nebitno je. Tako je, kako je. Regularno je koliko i sve ostalo ove 2020. godine.

Donelo nam je nekoliko zabavnih utakmica do sada i to da su konačno svi shvatili da ovo silno razvlačenje sa gomilom timova i grupa apsolutno besmisleno.

 

Što se mene tiče i formata LŠ: Nokaut faza dok ne ostane 16 timova, onda 4x4 grupe i prva dva tima iz svakog tima idu na final 8 a onda kao i ove godine.

Edited by Mercuzzio
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Ja sam se nadao da će LFC moći tako nešto da izvede, ali ne vredi kad bekovi nose #29 i #66

 

Robertson nosi 26, ne sme ovaj topik da se kalja dezinformacijama :fantom:

Link to comment

hansi flick nema pojma, izvodi protiv 1 liona potpuno istu formaciju sa kojom je odrao barsu :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...