Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

15 hours ago, Lancia said:

Jadan PSG, bas nista ne zavisi od njih.

Nije da ne zavisi baš ništa, lepo su posložili brojeve, ako osvoje ove sezone treba tome pridati najviše značaja.

 

Startna postava im je 90% od jedan do jedanaest, samo im devetka fali. (Ako Bayern osvoji, Cavani će realno biti najzaslužniji!)

  

1 Navas 2 Silva 3 Kipmembe 4 Kehrer 5 Marquinhos 6 Verrati 7 Mbape 8 Paredes 10 Neymar 11 Di Maria i onda valjda 14 Bernat :hail: 

 

Ja sam se nadao da će LFC moći tako nešto da izvede, ali ne vredi kad bekovi nose #29 i #66 :sad:  

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nije da ne zavisi baš ništa, lepo su posložili brojeve, ako osvoje ove sezone treba tome pridati najviše značaja.

 

Startna postava im je 90% od jedan do jedanaest, samo im devetka fali. (Ako Bayern osvoji, Cavani će realno biti najzaslužniji!)

  

1 Navas 2 Silva 3 Kipmembe 4 Kehrer 5 Marquinhos 6 Verrati 7 Mbape 8 Paredes 10 Neymar 11 Di Maria i onda valjda 14 Bernat :hail: 

 

Ja sam se nadao da će LFC moći tako nešto da izvede, ali ne vredi kad bekovi nose #29 i #66 :sad:  

Realno nisu zasluzili da osvoje zbog omalovazavanja Kavanija, zamisli da ga ne stave na poster najzasluznijih igraca u istoriji :thumbdown:

Bold: Hoce li biti slobodna petica za Busketsa?

Link to comment
25 minutes ago, gone fishing said:

final 8 format je super

za ligu evrope da mislim da bi povećalo popularnost ,ali LŠ da odlučuje samo jedan meč ne bih rekao,izbacio bih gol u gostima i smanjio produžetke na 20 minuta 

mogli bi da probaju jednu sezonu da se vidi kako izgleda niko zbog toga ne bi umro 

31 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ali to će onda povećati broj dvomečeva rešenih na penale, a tek to želi da se izbegne.

Pa koliko uopšte ima penala po sezoni u Lš , jedan ili maksimalno dva 

Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Hoce li biti slobodna petica za Busketsa?

 

Daleko mu lepa kuća, ali peticu bi mogao da oslobodi Wijnaldum ako odbije da produži ugovor koji ističe sledećeg leta.

 

Šestica već čeka Alkantaru, samo su privremeno Grujiću dali Lovrenovu opremu za pripreme u Austriji (verovatno se neće zadržavati duže od toga).

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Daleko mu lepa kuća, ali peticu bi mogao da oslobodi Wijnaldum ako odbije da produži ugovor koji ističe sledećeg leta.

 

Šestica već čeka Alkantaru, samo su privremeno Grujiću dali Lovrenovu opremu za pripreme u Austriji (verovatno se neće zadržavati duže od toga).

Ovde su ga naveli kao da je Kuman zainteresovan da ga ima u timu.

Link to comment
21 minutes ago, W.F.C. said:

Malo je i situacija mozda uticala da gledamo bolji fudbal od ocekivanog, svi su bili manje vise odmorni posle prekida i zeljni igre i dokazivanja. Dobro je ispalo. 

btw...

 

QFPb9bs.jpg

  • +1 1
Link to comment

I, uostalom, zasto su klubovi morali da igraju meceve u ligi sa prvim timom? Juventus je vec obezbedio skudeto, Barsa je vec izgubila ligu, Siti takodje. Nije kao da nisu bili obavesteni i da nisu mogli da se prilagode.

Link to comment
46 minutes ago, Lancia said:

Ovde su ga naveli kao da je Kuman zainteresovan da ga ima u timu.

Francuzi treba da idu u Real a ne u Barcelonu. Tamo je rijetko koji uspio.

Edited by borris_
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...