Jump to content

LIga šampiona 19/20

renne

Recommended Posts

Mercuzzio

Odnelo je prevagu to što je Atalanta sa kakvim takvim taktičkim planom ušla u utakmicu a ne kao Lajpcig "Igramo naše pa šta bude".

• Replies 2,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• John Coltrane

207

• renne

186

• Meazza

134

• 189-

129

Top Posters In This Topic

Popular Posts

gnabry bi dobro dosao nekom klubu kao arsenal 

Sad se vidi sta su bili Xavi i Iniesta. Cim se povukose propade Spanija, propade Barsa, propade Mesi, propade Pep.

Ono sto bi mogli odmah da ukinu je pravilo gola u gostima. Umesto da timovi kod kuce jurisaju na gol oni se stisnu da ga ne prime.

Posted Images

Kakav je igrac Upamecano a samo 50 miliona evra klauzula. On komotno moze da igra defanzivu, srednji red i napadaca kao prirodne pozicije. Ko ga uzme zavrsio je tri pozicije za narednih 10 godina. Ajde Houllier-u reaguj, vracamo Minamina, dajemo Grujica, Shakirija i 15 miliona.

Nisam odusevljen PSG-om. Ce vidimo. Nadam se finalu sa Bajernom, bice dinamicnije nego sa Lyonom.

10 minutes ago, borris_ said:

Que c'est bon!!!!

:hail: Peleovi potezi, ista skola. 

14 hours ago, Nikodije said:

pa ok, samo kazem da sam gledao skoro sve utakmice na ova dva turnira u nemackoj i portugalu, a da je stanje redovno gledao bih vrlo malo toga. ako podjem od sebe, gledanost je veca po ovom sistemu  :)

Najbolji je bio onaj sistem s 2 grupne faze, pa nokaut od 1/4 finala. Nervira me ovo pravilo da ne mogu 2 iz iste države da se sastanu u osmini. 

čekmeže

Meni je to pravilo sasvim ok, 1/8 je prava mera za primenu.

Ne volim i ne gledam grupnu fazu, gledam samo kad krene na ispadanje. Tako da mi je drago sto su ukinuli drugu grupnu fazu.

• +1 3
copkillah
16 minutes ago, Meazza said:

Ne volim i ne gledam grupnu fazu, gledam samo kad krene na ispadanje. Tako da mi je drago sto su ukinuli drugu grupnu fazu.

Mislim da bi bilo zanimljivije da se vrati onaj stari kup format, pa makar i sa više učesnika iz jedne zemlje kao što je trenutno stanje. 

Filozof manijak

razmišljao sam na tu temu, i složio bih se. Ovako prekovid koncipirana LŠ nekako gubi ssvoju draž, U svakoj grupi, u svakom kolu ima nekoliko bofl utakmica.

Kup takmičenje bi to učuinio mnogo neizvesnijim i interesantnijim za gledaoce, ali, pošto znamo  vrlo dobro koji je spiritus movens Uefe, očekujem da od promene formata nema ništa. Još se bojim da će u narednim godinama i povećati broj učesnika.

Ono sto bi mogli odmah da ukinu je pravilo gola u gostima. Umesto da timovi kod kuce jurisaju na gol oni se stisnu da ga ne prime.

Edited by Meazza
  • +1 5
5 minutes ago, Meazza said:

+ hiljadarka :thumbsup:

• +1 1
dillinger
2 hours ago, Meazza said:

Ne, nikako. Prvo to bi značilo barem duplo više produžetaka a to nikom ne treba naročito igračima. I drugo, puno je zanimljivije kad jedan gol menja sve, gubitnika pretvara u pobednika i obratno.

• James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...