Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Egzibicija Pariza, gotovo je ovo. Bice zestoko finale ako budu ovako igrali. Kakva asistencija petom gradjevinskog radnika, Mbape za sve pare trci, bas su u ritmu i igra im se. 

Link to comment

Meni ovo opsajd. U svakom slucaju je bilo sve gotovo jos u prvom. Zasto svaku utakmicu PSG mora da prenosi ovaj isti lik na Areni i zasto to dozvoljavaju... 

Link to comment

Kakav je igrac Upamecano a samo 50 miliona evra klauzula. On komotno moze da igra defanzivu, srednji red i napadaca kao prirodne pozicije. Ko ga uzme zavrsio je tri pozicije za narednih 10 godina. Ajde Houllier-u reaguj, vracamo Minamina, dajemo Grujica, Shakirija i 15 miliona.

 

Nisam odusevljen PSG-om. Ce vidimo. Nadam se finalu sa Bajernom, bice dinamicnije nego sa Lyonom.

Link to comment
14 hours ago, Nikodije said:

pa ok, samo kazem da sam gledao skoro sve utakmice na ova dva turnira u nemackoj i portugalu, a da je stanje redovno gledao bih vrlo malo toga. ako podjem od sebe, gledanost je veca po ovom sistemu  :)

 

Najbolji je bio onaj sistem s 2 grupne faze, pa nokaut od 1/4 finala. Nervira me ovo pravilo da ne mogu 2 iz iste države da se sastanu u osmini. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...