Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Malo je smesno prebacivati City Junajtedu to sto mnogo trose, kad to rade svi super klubovi.  Eto, jedino se City razbacuje i samo kupuje gotove proizvode, ostali jadni sami stvaraju svoje igrace iz omladinskih pogona.

  • +1 1
Link to comment

Ma nek troše koliko god mogu, njihovo je da troše dok je u skladu sa pravilima. Ništa im ja ne prebacujem. Oni su bar dobro trošili i imali rezultate. Junajted je očajno trošio na gomilu poluigrača i invalida pa je tu gde je.

Nego se godinama stvara hajp da zbog tolikog trošenja i dobrih rezultata Pepara mora da osvoji CL sa Sitijem tj. samo što nije. Kao što vidimo ne mora i pitanje je da li će. To ne može da se "kupi". A on sam je rekao da mu treba bar 10 godina da se svrsta u red "velikana". Pa da sačekamo još malo.

Link to comment

Junajted opasno slini za Sancom, a ovi ne daju ni znak da bi spustili cijenu, pa mozda ipak vidimo ovog ljeta.

 

Iz PL Cilvel, Medison, Grilis, Rajs.. sve trazeni igraci koje ne moraju prodavati a mogu se naplatiti

Link to comment
45 minutes ago, Luther said:

Ma nek troše koliko god mogu, njihovo je da troše dok je u skladu sa pravilima. Ništa im ja ne prebacujem. Oni su bar dobro trošili i imali rezultate. Junajted je očajno trošio na gomilu poluigrača i invalida pa je tu gde je.

Nego se godinama stvara hajp da zbog tolikog trošenja i dobrih rezultata Pepara mora da osvoji CL sa Sitijem tj. samo što nije. Kao što vidimo ne mora i pitanje je da li će. To ne može da se "kupi". A on sam je rekao da mu treba bar 10 godina da se svrsta u red "velikana". Pa da sačekamo još malo.


Ali je dovodio i ozbiljne world class igrace pa pušio zbog trenerovih ludila (Falkao, Di Marija, kod Van Gala). Dakle nek troši ko kolko hoće ali ono što radi Gvardiola je ruganje zdravom razumu sa rotacijama u timu (seti se Lama na zadnjem veznom u Bajernu). Meni

je taj hype i fama o njegovom trenerskom geniju fascinantna. 

Link to comment

Pa i Lev ga je u Nemačkoj počeo koristiti kao zadnjeg veznog na SP 2014. Dakle, i Lev kao struka™ je fasciniran Pepovim idejama, ne samo navijači. Ako je tebi Koltrejn ruganje zdravom razumu nešto što rade vrhunski trener, a i vrhunski selektor, i pritom im to donosi vrhunske rezultate, onda ti moraš da preispitaš taj 'zdrav razum', ne njih.

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Luther said:

To ne može da se "kupi"

Ne može samo preko reda,zna Roman Abramovič

 

Da li je neko naišao na snimke bez komentatora i "publike" onako raw?

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pa i Lev ga je u Nemačkoj počeo koristiti kao zadnjeg veznog na SP 2014. Dakle, i Lev kao struka™ je fasciniran Pepovim idejama, ne samo navijači. Ako je tebi Koltrejn ruganje zdravom razumu nešto što rade vrhunski trener, a i vrhunski selektor, i pritom im to donosi vrhunske rezultate, onda ti moraš da preispitaš taj 'zdrav razum', ne njih.

 

Pored Kedire i Bastiana?! Ko im bese igrao desnog beka? Iz grupe se secam demoliranja POR sa hettrikom Milera, kad su izasli iz grupe Lam je bio na desnom beku a ispred pomenute dvojice Kros.  Ostalih tekmi se ne secam ni sa kim su igrali do ARG, FRA i BRA a tu garantujem da je Lam bio na beku.

 

Ajde onda objasni Kansela (desnog beka) pre Mendija na levom beku. Ili Garsiju od 19 leta pre Otamendija i Stonsa na stoperu. Objasni sedenje obojica Silvi na klupi i guranje KDB na krilo.

 

Pusti ti sta ja moram da preispitam, pricamo o rezultatima coveka koji ubija stotine miliona a ne samo da nije osvojio vec redovno ispada u 1/4 finalu (i jednom bese vec u 1/8).

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...