Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Lineker & co. ne odustaju, sad su zumirali sudiju u trenutku moguceg faula na Laporteu-naime sudija je u tom trenutku stavio pistaljku u usta :ph34r:

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, 189- said:

mozda nisu neki faktor poslednje 3-4 sezone iako su igrali nekoliko cetvrtfinala i polufinala ali to ne znaci da je messi propao. 

 

ove sezone je kao imao slabu sezonu a on ima 30 golova i 25 asistencija. vise nego kdb za kojeg se prica da je sada medju najboljim igracima sveta jer je prebacio 20 asistencija u sezoni.

 

mnogo bih zeleo da city nekako kupi messija pa da ga vidimo u pl.

 

Tehnicki, ti si u pravu. Ja sam se ogranicio na najvaznije i najvece utakmice. Referentni sistem mi je Evropa, zavrsnica najvaznijeg klupskog takmicenja na svetu jer su tu nekada bili toliko nedodirljivi da se pricalo o najvecem timu svih vremena, najboljem treneru svih vremena, najvecem igracu svih vremena. To nije zato sto su osvajali La Ligu koju retko ko uopste prati, nego zato sto su dominirali u Evropi. To "propao" shvati kao hiperbolu - ni Barsa nije propala bukvalno, osvajala je La Ligu bez Xavija i Inieste; i Pep je osvajao EPL. Sluzim se preteranim izrazima, znam da tehnicki nisam u pravu, ali i ne pretendujem da se to shvati ozbiljno. Ali jedno je sigurno, vise nije to - to bez njih dvojice. :) 

Edited by Meazza
Link to comment

Videlo se i u zivom prenosu da je sudija stavio pistaljku u usta, cekao da pomocni svira opsajd pa da var resi. Ovo sto gari i rio rade je velicanje engleskog tima i pokusavanje da se opravda ispadanje sitija. I opsajd i faul su mogli da se sviraju ali to ne opravdava poluamatera Gvardiolu sto nesrecnicima koji si zavrsili kao 7. u ligi nisu sabili 7 golova.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Ovo sto gari i rio rade je velicanje engleskog tima i pokusavanje da se opravda ispadanje sitija.

 

Rio je juče tutumračio o tome kako će se City adaptirati na Bajern, kako je ovima odbrana prespora pa će Walker & co. da ih kidaju iz drugog plana ako budu igrali visoko...

 

Sad mu je naravno sudija kriv zato što je potcenio Lyon.

 

Link to comment

pa dobro, generalno nije strašno spomenuti da siti ligu šampiona tradicionalno igra protiv 12 igrača, ali ja to ne bih večeras radio jer je ružno oduzimati uspeh lionu :sleep:

Link to comment

Siti je piš živi, a posebno Pepara sa tradicionalnim slanjem kombinovanog sastava u četvrtfinalu.

Ispali su Francuzi pametni što nisu nastavljali prvenstvo, a i Nemci što su prvi počeli i završili. Svežiji su.

Samo je Bajern od preostalih ekipa bio prvak Evrope. PSŽ i Lion po drugi put u polufinalu. Prvi put dve francuske ekipe u polufinalu, ako se ne varam. Drugi put dve nemačke ekipe u polufinalu. Te 2013. je finale bilo nemačko (Bajern-Borusija Dortmund).

 

Link to comment
34 minutes ago, 189- said:

mozda nisu neki faktor poslednje 3-4 sezone iako su igrali nekoliko cetvrtfinala i polufinala ali to ne znaci da je messi propao. 

 

meni deluje neverovatno da je skoro isti barsin tim prošle godine bio na jedan gol od plasmana u finale i praktično osvajanje LŠ , messi je prošle godine igrao

jednu od najboljih sezona, da su osvojili mogao je samo da skine dres i kaže to je to od mene ćao 

Link to comment
2 minutes ago, Facundo Orellana said:

Te 2013. je finale bilo nemačko (Bajern-Borusija Dortmund).

 

Hvala Robenu što je poterao Floparu iz Dortmunda, ko zna kad bi Liverpul osvojio nešto da to finale nije prošlo kako je prošlo.

 

Sad gledam, čak petorica Bajernovih startera su ostala u timu do danas, a kod Borusije samo jedan. (Dvojica su u međuvremenu prešla na drugu stranu, jedan se vratio.)

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...