Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

2 minutes ago, kipo said:

Ruxo, Ederson se blamira a jedina legenda koju imate sjedi u studiu, komentarise sa Ferdinandom :fantom: Pep ga otjerao jer nije znao nogama

 

otpustio ga brnli pa ima vremena :sad:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kipo said:

Ruxo, Ederson se blamira a jedina legenda koju imate sjedi u studiu, komentarise sa Ferdinandom :fantom: Pep ga otjerao jer nije znao nogama


Hart samo ćuti i klima glavom. I njega sramota.

 

Čeka se izjava Pepa.

Link to comment

Dva francuska i nemacka tima u zavrsnici.

Nije to bas slucajno.

Francuzi nisu ni igrali sezonu od prekida zbog virusa a Nemci su prvi zavrsili davnih dana u odnosu na Spaniju, Italiju i Englesku.

Link to comment
15 minutes ago, 189- said:

inace, vrhunska zabava ova cetiri dana.

 

Najbolja završnica ikad, dajte finalne turnire svake godine.

Edited by keitel
  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, 189- said:

kakvi chokeri jebote bog. a ni var im ne pomaze vec godinama. pep ce osedeti 

 

 

inace, vrhunska zabava ova cetiri dana.

Osim Lajpcig - Atletiko :fantom:

Link to comment

btw toplo mi je oko srca kad vidim koliko žulja siti. ostalih 364 dana godišnje kad pep ne ispada iz lš se obično pravimo da siti ne postoji i nikog ne pogađaju silni uspesi, kad ono večeras žurka :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

necemo preterivati ;D

 

Pa i nije bio neki faktor u Ligi Sampiona otkad odose ova dvojica u poredjenju sa vremenom kad su igrali s njim, kaj ne?

Link to comment

Inace mislim da klupiranje B.Silve koincidira sa onom izjavom posle poraza u gradskom derbiju da im je igra bila neprihvatljiva za standarde kluba. Pep je bio vise nego umeren posle tog poraza i hteo je da umanji “štetu”, al eto, izgleda se Portugalac malo zaneo.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

btw toplo mi je oko srca kad vidim koliko žulja siti. ostalih 364 dana godišnje kad pep ne ispada iz lš se obično pravimo da siti ne postoji i nikog ne pogađaju silni uspesi, kad ono večeras žurka :fantom:

Ruksa ogorcen :fantom:

kriv je Pepara, bogobojazljivo je usao u mec, ja bar nisam navikao na ovako defanzivnu i izmesanu postavu.

Link to comment
5 minutes ago, keitel said:

 

Najbolja završnica ikad, dajte finalne turnire svake godine.

nece uefa propustiti da zaradi milione sa duplo vise utakmice nego ovako.

 

 

4 minutes ago, Meazza said:

 

Pa i nije bio neki faktor u Ligi Sampiona otkad odose ova dvojica u poredjenju sa vremenom kad su igrali s njim, kaj ne?

mozda nisu neki faktor poslednje 3-4 sezone iako su igrali nekoliko cetvrtfinala i polufinala ali to ne znaci da je messi propao. 

 

ove sezone je kao imao slabu sezonu a on ima 30 golova i 25 asistencija. vise nego kdb za kojeg se prica da je sada medju najboljim igracima sveta jer je prebacio 20 asistencija u sezoni.

 

mnogo bih zeleo da city nekako kupi messija pa da ga vidimo u pl.

  • +1 1
Link to comment

Kako to da su pravila igranja rukom i ofsajda nekada bila tako precizna i jednostavna pa sam ih razumeo i ja kao klinac koji je tada tek počeo da pratim fudbal?

 

A sad ništa ne razumem. Čak nisam ni navijao za Siti, a opet mi je neshvatljivo da je priznat drugi gol Liona. Hajde na stranu što je Dembele šmekerski sapleo svog čuvara pre nego što je dao gol. Ali u akciji lopta ide ka čoveku u ofsajdu i sudije procenjuju da nije uticao na igru?! Kako nije, kada trojica igrača Čelzija koji trče nazad usporavaju u trenutku kada lopta ide prema napadaču ubeđeni da će linijski svirati ofsajd ...?! Kako uopšte može da se ne zaustavi igra kada lopta ide u pravcu igrača u ofsajdu kada on tako sigurno utiče na igru, pa makar i preskočio loptu, kao što je ovaj učinio ...?!

 

Sve u svemu, nove definicije fudbalskih pravila i institucija VAR-a otvaraju nova, šira polja za sudijske manipulacije, da ne kažemo - krađe ...

Edited by stoka
Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Ruksa ogorcen :fantom:

kriv je Pepara, bogobojazljivo je usao u mec, ja bar nisam navikao na ovako defanzivnu i izmesanu postavu.

 

kaže se rezigniran :sleep:

pa pepara redovno ispadne iz lš tako što overthinkuje i izmeša ceo sastav u nokaut fazi, umesto da prosto odigra ono sa čime dominiramo čitave godine pa kud koji. da ga ubaciš u ligaško takmičenje sa svim ovim ekipama imao bi naravno +30 svake sezone u kojoj nije povređen laporte, ali avaj....

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...