Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

I nije imao nikakvu otežavajuću okolnost, bukvalno je trebao da gurne loptu u gol

 

Da, ja gledam snimak i sve kao pokušavam da ustanovim da li mu je nezgodno odskočila ali ništa, lepo klizi do noge a onda :isuse: 

 

Skoro da mi ga je žao, transfer neprijatnosti itede. 

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Baš, onaj gol je naoko neregularan po mnogo osnova, mada nisu se pretrgli iz režije da nam puste dovoljno uglova

 

meh...mislim da nije regularan, ali ne može lyon da izbaci siti nezasluženo

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

Sad se vidi sta su bili Xavi i Iniesta. Cim se povukose propade Spanija, propade Barsa, propade Mesi, propade Pep.

 

Udario Covid, Bregzit, požari u Australiji

Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Pazite foru da u finale odu Lajpcig i Lion, ni sami ne znaju kako su iz iste grupe prosli.  :laugh:

Od MOnako-Porto nije bilo takvog finala, + i tad je Desamp trebao biti najmladji trener osvajac, da je osvojio, jelte

Link to comment
2 minutes ago, Meazza said:

Sad se vidi sta su bili Xavi i Iniesta. Cim se povukose propade Spanija, propade Barsa, propade Mesi, propade Pep.

Glupost na vise nivoa

Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Glupost na vise nivoa


Pepu realno najviše nedostaju Iniesta i Xavi, ništa živo nije osvojio još od kako je njih imao u timu :cry: 

  • +1 2
Link to comment

Ruxo, Ederson se blamira a jedina legenda koju imate sjedi u studiu, komentarise sa Ferdinandom :fantom: Pep ga otjerao jer nije znao nogama

Edited by kipo
Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:


Pepu realno najviše nedostaju Iniesta i Xavi, ništa živo nije osvojio još od kako je njih imao u timu :cry: 

Sta fali tandemu KDB - B:Silva?

Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Glupost na vise nivoa

 

Jeste, znam. Sve u svemu, Pep u Evropi bez njih ne zna za trijumf, pa i polufinale mu je pojam. Ovo ostalo je mozda koincidencija, a mozda i nije.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:


Pepu realno najviše nedostaju Iniesta i Xavi, ništa živo nije osvojio još od kako je njih imao u timu :cry: 

 

Ma na Evropu sam mislio, to je valjda jasno. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...