Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Suarez je u ovoj utakmici uspio 22 dodavanja od 24 ukupno. Od tih 22, 8 ih je bilo sa centra terena poslije primljenog gola 😁

Edited by borris_
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Liverpul prošle godine u Minhenu 1-3

 

Da, Liverpul mi je pao na pamet cim sam napisao post ali nijedan od njihove trojice napred trenutno nije u takvoj formi.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Kad se čoveku ono što nosi na glavi u potpunosti podudara sa onim unutar nje

Bilo je mislim sličnih izjava iz naše repke pred onih 1:6 protiv holanđana 

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Da, Liverpul mi je pao na pamet cim sam napisao post ali nijedan od njihove trojice napred trenutno nije u takvoj formi.

 

Pa trenutno su na raspustu. Nije im uopšte loše išlo ove tri godine koliko igraju zajedno (pogotovo od kako se odbrana upristojila), samo je Salah u jednom periodu imao ozbiljan pad forme, druga dvojica su prilično konzistentni.

 

Ako Flopara uzme Bajernu Alkantaru, zakrpiće jedinu preostalu veliku rupu - manjak kreativnosti na sredini.

Link to comment

Ovakvoj mašini kao što je Bajern ili kao što je bila Nemačka reprezentacija 2016. možeš jedino da se odupreš ako fizički možeš da im pariraš. Barselona tu nema šanse jednostavno. Kao uostalom nijedan španski klub ili Brazilska reprezentacija. 

Link to comment
55 minutes ago, Mercuzzio said:

Ovakvoj mašini kao što je Bajern ili kao što je bila Nemačka reprezentacija 2016. možeš jedino da se odupreš ako fizički možeš da im pariraš. Barselona tu nema šanse jednostavno. Kao uostalom nijedan španski klub ili Brazilska reprezentacija. 

 

Oduvali su ih, pogledaj samo taj brutalan presing kojim su ušli u utakmicu. Da se ponovi još pet puta nijednom ne bi prošli ispod 5 komada, tolika je razlika u klasi između njihove navale i Barsine odbrane.

Očekujem da rutinski uzmu trofej. Ovakva dominacija nije viđena od Barselone na prelazu iz prve u drugu deceniju ovog vijeka.

Link to comment
13 minutes ago, Mercuzzio said:

Svaki pametan klub u klauzulu stavi da igrač ne može da igra protiv svog kluba. Ne mogu da verujem da Barselona to nije uradila.

 

Kao da bi im to nesto znacilo :D

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...