Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Jebo ih Spanac, celu utakmicu navlaci za APOEL, sa ovim kartonima. Stoji da je Ajax bio ispod svakog nivoa u ofanzivi; pozadi ni prosle sezone nisu bili nesto.

Boring, sve u svemu.

Link to comment

Ja ocekujem da stave nekog prigodnog sudiju, kao u prosloj rundi. Ipak je to bitno trziste, plus lepa prica iz prosle sezone.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ajax je gomilu puta ispadao tako random u kvalifikacijama, sa sve dobrim ekipama (Sneijder, VDV, Heitinga, Stekelenburg i ta generacija), tipa Slavia Prag, Dinamo Zagreb, Kopenhagen, i to svaki put kod kuce. Sve je moguce. :D

Link to comment
19 hours ago, Plajvi said:

Ajax je gomilu puta ispadao tako random u kvalifikacijama, sa sve dobrim ekipama (Sneijder, VDV, Heitinga, Stekelenburg i ta generacija), tipa Slavia Prag, Dinamo Zagreb, Kopenhagen, i to svaki put kod kuce. Sve je moguce. :D

 

Od Dinama su ispali sa timom u kojem su bili mlađahni Suarez i Huntelaar, u odbrani veteran Stam, bio je tu i onaj Emanuelson. Dinamo su golovima i na terenu predvodili Modrić i Mandžukić. Ne znam kad je pretkolo Lige UEFA ponudilo toliko budućih dominatora na svjetskoj sceni.

Link to comment

Rozenborg je uzasno startovao u prvenstvu i tek skoro su se konsolidovali ali i pored toga im Molde ne bezi puno pa su i dalje u igri. Nisam gledao pregled ali me iznenadila tako lagana pobeda Dinama.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...