Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

jbt kakvo ludilo od utakmice i na kraju glavni utisak mi je da je sudija produzio drugo poluvreme za samo 4 minuta??!? 

na kraju ajax mogao da pobedi, kakav bi to horor bio s obzirom da je valencia preokrenula. 

 

sve tri ekipe po 7 boda, s tim da mi imamo najbolji raspored rekao bih. u gostima valencia i kod kuce lille. ajax u gostima lille i kod kuce valencia. a i imamo bolji medjusobni skor od ajaxa.

 

 

Link to comment
8 minutes ago, 189- said:

jbt kakvo ludilo od utakmice i na kraju glavni utisak mi je da je sudija produzio drugo poluvreme za samo 4 minuta??!? 

 

 

 

 

 

Iskljucio sam posle onog cirkusa sa kartonima i penalima pa nisam ovo video :laugh: 

Link to comment
jbt kakvo ludilo od utakmice i na kraju glavni utisak mi je da je sudija produzio drugo poluvreme za samo 4 minuta??!? 
na kraju ajax mogao da pobedi, kakav bi to horor bio s obzirom da je valencia preokrenula. 
 
sve tri ekipe po 7 boda, s tim da mi imamo najbolji raspored rekao bih. u gostima valencia i kod kuce lille. ajax u gostima lille i kod kuce valencia. a i imamo bolji medjusobni skor od ajaxa.
 
 
Ajax ima srece sto ne igra sledecu sa Valensijom. naci izvuci x u francuskoj i tuci spance. Celzi u LE

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Koliko Dinamo nema sreće...

U 95. minutu penal za Šahtjor posle faula nad golmanom Šahtjora koji je došao u Dinamov šesnaesterac.

Edited by Mark Rothko
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...