Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

1 hour ago, BWA said:

nisu oni slabi, nego smo mi jaki, bez zajebancije.

ovaj tim je peti favorit evrokupa po kladionicama, a ja osim virtusa ne vidim da je iko u ovom momentu ispred nas.

mozemo polemisati o kvalitetu ec kao takmicenja, ali igramo takmicenje koje igramo, protiv ekipa koje imaju kvalitet kakav imaju.

to su nasi rivali.

 

kad sam ja jos to rekao, al bitno da me se napadalo.. prosirivanjem el-a, bukvalno nije ostao niko u ec-u da moze da se kaze da je favorit.. jeidno za valensiju kad igra ec, moze da se kaze da je u sigurna dva favorita, a svako malo kad igraju u el, vidimo kako prolaze, uvek u donjem domu el..

a i taj virtus kojeg spominjes, na papiru nema nista jaci sastav od partizana..:fantom:

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

nego, imamo ocajno sudjenje i kod kuce.

mogao bi limar malo poraditi na tome, organizovati neku veceru, uruciti neki prigodan poklon sudijama (moze i set zimskih guma ili tako nesto), umjesto sto svaki drugi dan daje neke intervjue.

Link to comment
Just now, BWA said:

nego, imamo ocajno sudjenje i kod kuce.

mogao bi limar malo poraditi na tome, organizovati neku veceru, uruciti neki prigodan poklon sudijama (moze i set zimskih guma ili tako nesto), umjesto sto svaki drugi dan daje neke intervjue.

 

Nisam bio siguran da li Trinki greši što ne pravi tehničku grešku u jednom momentu da prekine sve to. Ili nije razmišljao ili je itekako znao šta radi i video je da možemo da okrenemo uprkos svemu. Inače suđenje je bilo korektno u prvih 10 ili čak i 15 min. Mislim da smo (ČAK!) dobili i jednu očiglednu loptu za njih.

Link to comment

Jeste da Lokosi ne igraju neku jaku odbranu, ali dati im 80 poena uz kriminalnih 15% za 3 zapravo moze samo da raduje, jer pokazuje koliko rezerve ova ekipa Partizana ima. Protok lopte u napadu je opet bio odlican, timska odbrana izvanredna, iako vecinu vremena provodimo po autobusima i aerodromima,  Trinki uspeva za svaku utakmicu (minus Primorska) da pripremi tim i poneku minijaturu.

 

Ono sto je ocigledno, kada peglamo odbranu, nema bojazni kako ce se utakmica zavrsiti. Protiv Cedevite smo u finalu superkupa primili 4 poena u poslednjoj 1/4, i ajde da se to delimicno pripise i njihovim umorom, ali mi na poslednjih 5 meceva spustamo protivnike na ispod 15 poena u 4/4.

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Jeste da Lokosi ne igraju neku jaku odbranu, ali dati im 80 poena uz kriminalnih 15% za 3 zapravo moze samo da raduje, jer pokazuje koliko rezerve ova ekipa Partizana ima. Protok lopte u napadu je opet bio odlican, timska odbrana izvanredna, iako vecinu vremena provodimo po autobusima i aerodromima,  Trinki uspeva za svaku utakmicu (minus Primorska) da pripremi tim i poneku minijaturu.

 

Ono sto je ocigledno, kada peglamo odbranu, nema bojazni kako ce se utakmica zavrsiti. Protiv Cedevite smo u finalu superkupa primili 4 poena u poslednjoj 1/4, i ajde da se to delimicno pripise i njihovim umorom, ali mi na poslednjih 5 meceva spustamo protivnike na ispod 15 poena u 4/4.

E to, u 4/4 je bilo bukvalno davljenje odbranom. Kidisali su kao osice.

Link to comment

na momente su rusi igrali sjajnu odbranu. nismo tada bili ni blizu da pogledamo ka kosu. udje zagorcu jedna lopta za 2.

inace jos me drzi sinocne raspolozenje. moracu jopet da odgledam utakmicu ili bar poslednju cetvrtinu. 

Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

Vidi Parahovski je jos tu.

za njega sam pročitao da ima ozbiljan porodični problem i zato je van ritma ostatka ekipe

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...