Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

ne treba menjati nikoga. nije baš da smo prethodnih sezona peglali kao gsw, pa nam sad užasno smeta igra u napadu.

 

ekipa je napravljena da donese rezultat i za sada radi dobar posao. većina utakmica su teža gostovanja, kiks je napravljen samo jednom. i to protiv najslabije ekipe sa kojom smo igrali.

 

oni koji još uvek nisu dali doprinos imaju vremena da to učine. ne kažem da se neće pokazati da je neko od njih promašaj, ali u ovom trenutku to je ipak buduća neizvesna okolnost. svi bi voleli da igramo u top formi od oktobra do juna, al to ne postoji, koliko je meni poznato.

Edited by Ted
Link to comment

Naravno.

 

Ono sto mene raduje je reakcija ekipe posle blamaze u Sloveniji. Na dva tradicionalna teska gostovanja, sveli smo protivnike na 60-ak poena.

Link to comment

Radimo Posao, uvek će biti listi za odstrel i negodovanja ali ovi momci dobijaju. 

 

I nastaviće da dobijaju, samo povrede da nas zaobiđu. Meni je Walden tanak al ne odustajem od njega još. 

 

Mozli I Čupavi su jebeno dobri. 

 

Bice ovo ubava sezona.. Mmw

Link to comment

Meni je Walden bas dobar, lik je prosle sezone bio skorer, sad je dosta promenio ulogu, a deluje mi da ume da nagazi u onim trenucima kad nikom drugom ne ide, sto je masa bitno (doduse ABA utakmce nisam uspeo da pogledam, pricam na osnovu EC).

 

U sustini Parahuski je taj sto najvise brine, gotovo da ga ne pustaju da igra u poslednje vreme. Ovi ostali su skoro nebitni. Pejners je tu da pegla odbranu i daje zicere, Birca samo da sipa trojke, ni jedan ni drugi ne rade ono sto se od njih ocekuje :D

Link to comment

 

Trinki joker: " Sem mog zdravlja i Jankerove frizure, sve je okej "

 

Inace, sad video detaljno Vesarinu rekonstrukciju Pionira. Uzas sta su napravili. I sad naravno u naprednjackom maniru, budze poziciju za kamere po sred tribine. :lolol:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...