Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Ne znam za Pecarskog, on je dobijao prilike kod Trinkija prosle godine i nazalost delovao je kao Bane Djekic 2. 

Ideja sa Trifom je da se razigra na pozajmici godinu dana pa onda uvodi u prvi tim. E sad znajuci Miloja i kakav je trener i koliko je imao uticaja u stvaranju nekih igraca, nemam uopste dilemu ko gresi u ovom “sukobu”. Oce reci - ako mali ne promeni pristup u svojoj glavi nece daleko dogurati.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

pecarski da se zapita zasto je 1 birca tu pre njega.

 

da me neko ne shvati pogresno - nista bolje nego da nasi klinci igraju pre stranaca, al se bojim da tu prosto nema nekog preteranog kvaliteta trenutno.

Link to comment
16 minutes ago, Nebojsa said:

pardon - da budem precizniji - ukoliko ocekujemo novog bogdana ili igraca tog kalibra - na to sam mislio - zato sto se o pecarskom uglavnog prica u tom kontekstu. (a mali to nazalost, jednostavno - nije, ni priblizno.)

Izmedju prethodnog igraca tog kalibra i bogdana je proslo 20 godina, do sledeceg moze samo vise da prodje. U medjuvremenu je potrebno igrati neku kosarku, a za to ti trebaju igraci, a oni nece izrasti na drvetu. Bez da ulazim u to da li su ova dvojica zasluzila da igraju ili ne, preterano visoki standardi se postavljaju za dobijanje prilike, a vidim da je to i navijacima i Zvede i Partizana OK. 

 

A sto se Birce tice, svi treba da se pitaju zasto on dobija priliku da igra. Iznova i iznova. 

Edited by Joe D
Link to comment

Pa nema u rangu stranaca. Klinac sa 18 bude da bude u rangu stranaca, desi se jednom u 15 godina. Ostali ili idu da se kale ili igraju jer klub te sezone nije imao para za strance.

 

Inače dešava se i najboljim trenerima da pogreše u proceni ili selekciji, ili jednostavno ne kliknu sa igračem. Eto Bogdanović se sad oberučke uzima da bi se dokazalo kako Vlada Jovanović veze nema, a eto Lučić i on su imali identičnu sudbinu u Partizanu, samo treneri da promene uloge.

 

Nba timovi kiksaju na draftu sa silnim sport science-om, a neće ovi naši sa VHS kasetama.

Link to comment
Just now, Joe D said:

A sto se Birce tice, svi treba da se pitaju zasto on dobija priliku da igra. Iznova i iznova. 

 

ako eliminišemo treće oko zona sumraka teorije (vlaška mađija i sl.), što je odgovor na ovo pitanje? veliko zalaganje na treninzima, poštovanje autoriteta trenera, davanje pozitivnog primjera drugima?

 

sjećam se da je bila neka priča za Strahinju Miloševića valjda, pošto ga je Debeli (praavi debeli, ne ovaj špagetar) neobično dugo trpio uprkos potpunom odsustvu stvarnog doprinosa, da je bio fantastičan na treninzima (i još kao neka dobričina, lijepak za svlačionicu), ali da nikad jbg nije prevazišao mentalnu blokadu na utakmicama...

 

može li nešto slično biti slučaj i sa Birčom?

Link to comment

I Trifa i Pecarski nemaju ni 20 godina, a vec su promenili 4-5 klubova. Moguce da je problem bio u trenerima svih tih klubova, ali je mnogo realnija opcija da je problem u njihovim glavama. Zar neko zaista misli da se s njima nije pricalo? Jeste i te kako, ali zbog njihove umisljenosti kritike nisu urodile plodom..

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

I Trifa i Pecarski nemaju ni 20 godina, a vec su promenili 4-5 klubova. Moguce da je problem bio u trenerima svih tih klubova, ali je mnogo realnija opcija da je problem u njihovim glavama. Zar neko zaista misli da se s njima nije pricalo? Jeste i te kako, ali zbog njihove umisljenosti kritike nisu urodile plodom..

+1

neko je lepo pricao (mozda radja) da su mladi igraci morali da budu bolji 20-30 posto da istisnuli starije na svom mestu. 

vidis pecarskog, ulazi u igru kao nezainteresovan. ovaj trifunovic deluje drugacije ali da menjas tako klubove to je bas cudno. jos mu je otac bio igrac koji zna kako se ulazi u seniore.. 

Link to comment

Ja bih Trifu čuvao u KKP
Mali ima energiju, oseća se to. Nezgodan je momenat, otac bolestan, on očigledno nestrpljiv, malo takta ni Miloju ne bi škodilo

Sent from fav toy

Link to comment
On 16.10.2019. at 1:24, *edited by mod said:

Fino nam se otvara u grupi, Venecija tukla Tofas.

 

Nema šta da nam se otvara, mi smo najjači u grupi. Jedino pri kraju takmičenja u ovoj prvoj fazi ako treba nešto todoriću za tiket, khm..khmm

Link to comment
Ja bih Trifu čuvao u KKP
Mali ima energiju, oseća se to. Nezgodan je momenat, otac bolestan, on očigledno nestrpljiv, malo takta ni Miloju ne bi škodilo

Sent from fav toy


Negde sam pročitao da je mali Trifa krenuo u neki fizički obračun sa trenerom. Ludo zvuči, a još luđe kad se zna da je taj trener Miloje.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment

Neko je pitao oko karata za Lokose:

 

Quote

Nesto vise od hiljadu karata za utakmicu protiv Lokomotive u utorak u Pioniru biće pustene u prodaju u ponedeljak, zbog velikog broja prodatih sezonskih, čiji će vlasnici na klupskom sajtu imati uputstva o rasporedu u hali.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...