Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

4 minutes ago, ZokiAsov said:

I pejdz je bio jak

 

Jeste bolji nego na prethodnih nekoliko meceva. Pogadjao je otvorene trojke, sto i mora da radi. Potrebno je to da radi konstantno..

 

Ali koliko mene brat Mosley odusevljava. Pravo olicenje partizanstine..

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Uh kakva jurnjava na obe strane. Stvarno bi bila šteta da smo ovo ispustili u zadnjih 30 sekundi a utisak mi je da je lako mogli da se desi da je onaj njihov zabo zicer na 60-60

Ali ko ih jebe odosmo na 3-0 sa dva gostovanja. Nadam se da uskoro vraćaju Tomasa da se stabilizujemo I da nastavimo da gazimo.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
21 minutes ago, BWA said:

vratio sam se u ono vrijeme kad smo se tukli sa onim grcima, marusi valjda, 110 poena ukupno bjese.

 

Jeziva utakmica i Pionir pun kao malo kad, prvo poluvreme sam proveo na ogradici, viseći jednom nogom iznad D ulaza. Sav se ukočio, kao da imam uklješten nerv. :D

 

 

Ovo danas kao da su odigrane samo tri četvrtine, takav je broj poena na kraju. Važna pobeda bez nekoliko igrača, velika stvar.

Edited by napadaj
Link to comment
42 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Jeste bolji nego na prethodnih nekoliko meceva. Pogadjao je otvorene trojke, sto i mora da radi. Potrebno je to da radi konstantno..

 

Ali koliko mene brat Mosley odusevljava. Pravo olicenje partizanstine..

Samo se brinem da se Mozli ne povredi. Mnogo ga rabi Trinki jer nema Tomasa. Kako se naslonio rukama na kolena, nije mogao da se raduje koliko je umoran.

 

Bravo.

3 - 0 uz dva gostovanja. Sa 4 pobede mi smo već u sledećem krugu, najverovatnije.

 

Finalisti evrokupa idu u evroligu a ne samo pobednik.

Link to comment

Ovo je prva utakmica gde je odigrao preko 30 minuta, ali da, ne bi valjalo da se trend nastavi. Valjda ce se Thomas vratiti za Mornar, pa ce se prosiriti rotacija vracanjem Jankovica na 5. 

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

jel igrao Parahovski?

dobio je plaketu od Ritasa za to sto je odlucio da dodje kod nas i olaksa njihov novcanik. :D

 

salu na stranu par minuta, tja, onako...

 

raduje bre sto igramo na strani, ubacujemo, grizemo, poradjamo se ali dobijamo.

 

moram pohvalim i delioce pravde, dosta dobro sudjenje gostima. :D

Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

dobio je plaketu od Ritasa za to sto je odlucio da dodje kod nas i olaksa njihov novcanik. :D

 

salu na stranu par minuta, tja, onako...

 

raduje bre sto igramo na strani, ubacujemo, grizemo, poradjamo se ali dobijamo.

 

moram pohvalim i delioce pravde, dosta dobro sudjenje gostima. :D

 

Trinki ih je na vreme upozorio da mnozenje nepravde nece proci

Link to comment

meni se isto svidja sto dosta dobro igramo u gostima.

mi smo i u najboljim danima u evropi bili tipicna "domacica", doduse protiv neuporedivo jacih protivnika, ali su postojale ogromne razlike u partijama koje smo pruzali kod kuce i na strani.

 

cekajuci novo stivo novinara danasa...

Link to comment
48 minutes ago, Azdaja said:

raduje bre sto igramo na strani, ubacujemo, grizemo, poradjamo se ali dobijamo.

pogledaću snimak svakako. ionako sam većinu tekmi ove sezone gledao odloženo.

 

i ne samo što dobijamo na strani, već to činimo protiv vrlo pristojnih protivnika i nekompletni. vidim da danas Novica nije ni ulazio, Tomas nije ni putovao, Parahuski tek koji minut.

Link to comment

Meni Parahuski deluje ko da neko igra NBA2K i da igracu smanji speed za 50%. Sve on dobro radi, i jak je i zna kosarke, ali spor, prespor, sporo trci, sporo se gradi, u odbrani uvek kasni za korak da zatvori reket, a mogao bi ne da ga zatvara nego zakljucava.

Link to comment

Videlo se u prenosu da Trinki nije bio zadovoljan kako je Parahuski odigrao na pocetku, ponovio isto na konferenciji. Ocekuje mnogo vise od njega.

 

Posto Art to ne moze da isporuci sada, pitanje je da li ce ga cekati ili ne..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...