Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

7 hours ago, BWA said:

mozda grijesim, ali mi se cini da smo nekako vise fokusirani na evrokup, nego na aba ligu.

kao da ne postoji vjera u to da se preko aba mozemo dokopati el, u cemu ima i neke logike, jer aba od ove sezone nema zagarantovano mjesto u el.

ja u ovo ne verujem. a i nisam primetio neku razliku između EC i aba tekmi za sada. u smislu pristupa.

da ne pričam o tome što čitav koncept prkosi razumu. i da osvojima EC ove sezone, sledeće godine igramo EL. dakle ne EC. i kako ćemo onda opet do EL i naredne sezone. jedino preko ABA. po ovoj logici možemo igrati EL svake druge godine, jer ne možemo u isto vreme igrati i EL i EC.

Link to comment

pisem po sjecanju, ne da mi se provjeravati, ali cini mi se da ako iz ec udjes u el, boris se za opstanak u el i ako si bolje plasiran od drugog kluba koji je kroz ec usao u el, igras evroligu i naredne sezone.

 

sto se tice aba, sampion ce dobiti wc za el, ali mozda i nece, posto to nigdje ne pise, vec se radi o djordijevom usmenom obecanju rukovodstvu aba.

Link to comment

ne znam zaista ta suluda pravila, niti imam neku nameru da ih pratim. koliko vidim čitav sistem je po principu može da bude ali ne mora da znači. odnosno, da osvojimo i aba i EC verovatno bi opet moglo da se desi da ne igramo. iz nekog razloga ili zbog nekog pravila koje sada ne postoji ali će nastati u međuvremenu.

 

u svakom slučaju, nema govora fulanju aba lige. ove godine će, po svemu sudeći, biti vrlo interesantna i kvalitetna. moraće da se grize za rezultat u svakoj tekmi, što obećava dobru košarku.

Link to comment
55 minutes ago, Ted said:

ja u ovo ne verujem. a i nisam primetio neku razliku između EC i aba tekmi za sada. u smislu pristupa.

da ne pričam o tome što čitav koncept prkosi razumu. i da osvojima EC ove sezone, sledeće godine igramo EL. dakle ne EC. i kako ćemo onda opet do EL i naredne sezone. jedino preko ABA. po ovoj logici možemo igrati EL svake druge godine, jer ne možemo u isto vreme igrati i EL i EC.

 

Pisao ja vec o besmislu tog sistema, receno mi tada da ako u EL udjes u 8 automatski cuvas svoje EL mesto i za narednu sezonu.

Link to comment
3 hours ago, ZokiAsov said:

Izgleda da Tomas leci kvadriceps s pickama po splavovima, sto i nije lose za oporavak

neverovatno, ja bih pre ocekivao da ga vidim na nekoj izlozbi, tipa vajarstvo u Vizantiji....ili na pesnickoj veceri, citanje pesama Dobrice Erica ;)

 

Link to comment

vrijeme je polupamo ritas.

nadam se da se ona ocajna predstava iz kopra nece ponoviti i da cemo odreagovati na pravi nacin.

znaci, borba, zalaganje, skok, gradjenje,  pa sta bude.

 

dobijamo pola kosa razlike.

Link to comment
On 13.10.2019. at 22:45, goofs said:

 

Pisao ja vec o besmislu tog sistema, receno mi tada da ako u EL udjes u 8 automatski cuvas svoje EL mesto i za narednu sezonu.

 

Pobednik Evrokupa sigurno igra Evroligu sledeće sezone.

 

Poraženi finallista Evrokupa ide u Evroligu, osim ako bar jedan od dva tima koji te sezone igraju Evroligu preko Evrokupa (ove sezone Valensija i Alba) uđe u Top 8. U tom slučaju, drugi Evrokup predstavnik u Evroligi sledeće sezone je onaj koji je ušao u Top 8 Evrolige.

 

Ako oba tima koji igraju Evroligu preko Evrokupa uđu u Top 8, sledeće sezone Evroligu igra bolje plasirani tim.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...