Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

13 minutes ago, April said:

Nije mogao. Trinki i Ostoja u ovoj sezoni idu po rezultat. Niko više nema vremena da čeka da malom izraste piša.

 

Birča će bar da se pošteno pobije u nekoj drugoj ćetvrtini, da ubaci poen i odmori bolje. Pronaći će on svoje mesto u 5-6 minuta koliko dobija.

 

If my memory serves me well, pre tri meseca pod košem nam je dominirao Đorđe Gagić.

+1. koncepcijski puno lutamo.

ne mogu i klinci i vrhunski rezultat.

forsiranje mladih igraca meni se jako svidja, ali problem je u tome sto je talentovanog igraca jako tesko zadrzati u klubu cim malo odskoci od prosjeka.

osim toga, za taj koncept potrebno je i dosta strpljenja kojeg evidentno nema ni kod navijaca ni kod ljudi u klubu.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Potrebno je i da klinci ne tripuju da su uhvatili boga za kitu ako su proglaseni za mvp nekog juniorskog turnira i da traze da im se garantuje minutaza. Strpljenja zapravo ima kod trenera, ali kod klinaca nema. Hteli bi odmah sad i sve, pa kad ne dobiju, onda su u fazonu da ih nista ne zanima sem video igrica. Sto kaze Novica, tako se ne postaje igrac..

Link to comment

mislim da strpljenja nema ni kod trenera, ni kod klinaca.

btw mile spustio cijene za subotu sa proslosezonskih 20 na 15 maraka.

za ostale utakmice, izuzev zvezde, ulaznice kostaju 5 maraka.

Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

Ova sezona je do or die ako ne prodjemo u evroligu oticice trinki i svak ko valja a vratice se gagic i dzamont gordon

I Stefan Janković

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...