Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Naravno, moze ovaj tim dosta bolje. Na trenutke smo ih mleli odbranom, kapiram da je to glavna trinkijeva ideja, da sto duze drzimo taj nivo. Lose gradjenje naseg obruca i skandalozan procenat sa penala su doveli do neizvesne zavrsnice. Vidi se da jos to nije leglo kako treba u napadu, ali kliknuce. Pobeda na strani u evropi je uvek bitna, pogotovo na startu

Link to comment

Ima ovde još rezerve.. Ključna pitanja su da li Zagorac može da ostane zdrav par meseci vezano i koliko može da digne nivo Parahovski koji za sada deluje kao prilicno loša akvizicija. 

E da... I Volden ima mnogo prostora za napredak. Po mom mišljenju prijatno iznenađenje ove sezone biće Pejdz koji će da sahrani nekog od favorita. 

Link to comment

tipicno nasa utakmica.

promaseni ziceri i bacanja, promaseno kucanje i naravno primljena trojka u posljednjoj  sekundi, a na kraju pobjeda. 

i tako osvojismo i superkup i dobismo italijane.

prejaki smo.

Link to comment

Mi smo pre dva dana protiv Cedevite imali 26 asistencija, kontrolu skoka i odlican sut. Veceras ocekivano potpuno drugaciji tip utakmice. Krljale su se odbrane, imali smo problema sa skokom, ali smo opet sa prakticno 6 igraca kontrolisali mec. To je ono sto moze samo da raduje, da smo back-to-back dobili na potpuno razlicite nacine..

 

Inace, Mosley ce nam ove sezone znaciti koliko Roberts 2009. Kako nam je samo trebao takav igrac, Trinki opet iskopava iz bunara..

Link to comment

Zabrinjava beskorisnost Pinersa, Bircevica i Parahuskog. Kapiram ja da ce uvek neko da skripi, ali ne mogu bas sva trojica. O Jankovicu ne znam sta da mislim, razumem da je drvo jedno stameno i da nema meku ruku, ali onakve zicere ni kadeti ne mase jebemusve.

Link to comment

pejners je protiv cedevite bio odlican, birca protiv primorske solidan.

parahuski zaista zabrinjava. djeluje mi da vuce neku povredu ili tako nesto. nemoguce da je ovako los. ovako kako igra, ne bi imao minutazu ni u dinamiku.

Link to comment
5 minutes ago, BWA said:

pejners je protiv cedevite bio odlican, birca protiv primorske solidan.

parahuski zaista zabrinjava. djeluje mi da vuce neku povredu ili tako nesto. nemoguce da je ovako los. ovako kako igra, ne bi imao minutazu ni u dinamiku.

 

Vuce od pocetka priprema. Jednostavno je nespreman i to ne moze tako brzo da se promeni..

Link to comment
5 minutes ago, Shaq said:

lepo je sekac™ rekao, sve ispod finala ec-a i abe ce biti veliki neuspeh..:fantom:

naravno.

ovo je samo pocetak. 

po kladionicama smo tek peti favoriti ovogodisnjeg izdanja nikad jaceg evrokupa, sto je bezobrazno potcjenjivanje giganta iz humske/hale sportova.

jedini ko nam moze stati na put je bivsi selektor.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...