Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

21 minutes ago, goofs said:

bwt, crtice iz finala - Novica i Birca imaju identican ucinak, jedan je igrao 18 minuta a drugi 0, sami procenite koji je koji.

 

Zato je na prethodne dve utakmice bio jedan od najboljih u timu. A na te dve utakmice Jare jedan od najgorih, pa je zablistao juce.

 

Ako bi moglo bez tog selektivnog izvlacenja ucinka igraca..

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Uz Jareta će i Zagor proigrati, mmw

 

edit: da li je Jaramaz uopšte naš igrač? Video sam da je raskinuo stari ugovor, ali ne mogu da nađem da je zvanično potpisao ugovor s nama 

Edited by April
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

Malo je nejasno da ste pustili Pecarskog, a držite njih dvojicu.

Al nema veze, Pecarski je sada u sigurnim rukama, pa srpska košarka neće trpeti  :dry:

kako sto su pustili pecarskog, toliko su jaki da im je novica treca cetvorka, a i njega ce koristiti samo u utakmicama protiv nas i jos po kojoj slicnoj..:fantom:

 

2 hours ago, goofs said:

Mene raduje, mi smo 3 godine trpeli onog drugog Jaramaza ne bismo li po bratskoj vezi privoleli ovoga da dodje kod nas. Dosao je, ali jedno 8 godina kasnije. no bar da se pokaze korisnim ulozeni trud.

to su bili aranitovici.. s tim sto je na kraju vecu ulogu imaju onaj prvi nego ovaj projektovani™ bogdan™..:fantom:

Link to comment
12 minutes ago, April said:

Uz Jareta će i Zagor proigrati, mmw

 

edit: da li je Jaramaz uopšte naš igrač? Video sam da je raskinuo stari ugovor, ali ne mogu da nađem da je zvanično potpisao ugovor s nama 

 

Zagor kida od prvih pripremnih utakmica. Samo da bude zdrav, jer svaka pauza ga prilicno izbacuje iz ritma..

Link to comment

Ako se pitate zašto, odgovor je supernova. Svađa između sns/mts i pietrusovog sbb. Mts/sns mislio da doskoči sa uvođenjem sk 1,2,3 na supernovi a da izbegne emitovanje n1.

 

A ovaj odgovorio pravljenjem kanala nova gde će ići aktuelna politika i najbitniji sportski prenosi.

 

A narod...pa ko ga jebe.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...