Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Pa zar nismo makar mi ovdje konstatovali da je novinarska profesija otišla u kurac generalno, ljudi lažu o krucijalnim stvarima bitnim za život, da je voda u Zrenjaninu za piće, da Beograd funkcioniše savršeno, da samo što nije izbio treći svjetski rat a ustaše samo što nisu u Zemunu, da nas cijene kao nikad u životu , a vi sad konsternirani su, zaboga, sportski novinari, ista govna kao i većina im kolega, pa i biračkog tijela. Vau. 

Gledajte Bogdanove utakmice, ne čitajte šta novine pišu o njemu. 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

5 minutes ago, James Marshall said:

Pa zar nismo makar mi ovdje konstatovali da je novinarska profesija otišla u kurac generalno, ljudi lažu o krucijalnim stvarima bitnim za život, da je voda u Zrenjaninu za piće, da Beograd funkcioniše savršeno, da samo što nije izbio treći svjetski rat a ustaše samo što nisu u Zemunu, da nas cijene kao nikad u životu , a vi sad konsternirani su, zaboga, sportski novinari, ista govna kao i većina im kolega, pa i biračkog tijela. Vau. 

Gledajte Bogdanove utakmice, ne čitajte šta novine pišu o njemu. 

 

Ja razumem šta ti želiš da kažeš i donekle se slažem sa tobom ali isto tako neke stvari prosto ne smeju da prolaze. To što ima većih problema ne znači da manje treba ignorisati. Ako ignorišeš neke stvari, vremenom one postanu normalne, uostalom ti si video i na primerima koje si i sam naveo. Ali do takvih normalizacija se došlo manjim koracima. 

 

"Danas" je zasluženo nasisan zbog ove pizdarije i to je to.

Link to comment

To je dio jednog većeg problema, čitave ove priče postistine, fejk njuza, niti ćemo mi to promijeniti, niti mislim da sem ignorisanja budala (da ne kažem bojkota) postoji bolje rješenje. Kod nas je javnost isključena kao faktor, to je očigledno. 

Link to comment
15 minutes ago, James Marshall said:

To je dio jednog većeg problema, čitave ove priče postistine, fejk njuza, niti ćemo mi to promijeniti, niti mislim da sem ignorisanja budala (da ne kažem bojkota) postoji bolje rješenje. Kod nas je javnost isključena kao faktor, to je očigledno. 

 

Da se na vreme skakalo na početne pokušaje postistine i fejknjuzovanja, da su se svojevremeno ti nazovi-novinarčići i nazovi novine-nasisavali penisom i najebavali im se majke, ne bi danas medijska scena bila gde jeste. 

Očigledno da ignorisanje nije dalo rezultate, a još je očiglednije da takvi mediji itekako formiraju mišljenje javnog mnjenja. 

Link to comment

Ne znam zasto vas ovo cudi. Svi novinari u Srbiji, ne samo sportski, su neciji navijaci koji se lazno predstavljaju kao novinari. Na B92 vise i ne pamtim kada sam procitao objektivan tekst lisen malicioznosti o Zvezdi, buduci da njihovu sportsku redakciju cine okoreli grobari. Evo danas na dan utakmice izbacuju naslov "Anketa: Van La Para ili Vukanovic". Ovaj "novinar" (ili urednik koji je kratio tekst) se ocigledno pismenosti ucio na RSB-u, preko veze je dopao neke redakcije i sada se mi ovde bavimo njime jer po inerciji mislimo da je to cime se bavimo novinar, urednik ili redakcija. NIje. To je gomila idiota.

Link to comment

daj jbt harper. radio koji je kao džingl u sportskim emisijama imao “najviše na svetu mrzim partizan i male sise” je grobarski

a o pr-ovima kk i fkcz, novinarima b92 ne treba trošiti reči, lučonoše slobode...

 

Link to comment

Doduse bio je i na B92 skoro izvestaj sa utakmice mladjih kategorija Zvezda-Partizan, bilo 4:0 za Zvezdu a u tekstu izmedju ostalog "...a poslednji pogodak za nasu ekipu postigao je..." :D

 

Jbg, nasi novinari.

Edited by Lord Stef
Link to comment
34 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

daj jbt harper. radio koji je kao džingl u sportskim emisijama imao “najviše na svetu mrzim partizan i male sise” je grobarski

a o pr-ovima kk i fkcz, novinarima b92 ne treba trošiti reči, lučonoše slobode...

 

 

Ne znam sta je bilo ranije, sada je to sranje pretvoreno u medijsku ispostavu jedne ili vise grobarskih frakcija. Retardirani Saranovic i njegova ekipa mutavaca.

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

:lolol:

tu sam ja da te podsetim

:fantom:

 

Hvala ali to sto je juce bilo je nebitno. Bitno je da je tu nesrecnu telviziju kupio SNS pa se sada zna na cijoj su strani kad su klubovi u pitanju. Ranije su bar imali i jednih i drugih, sada je Saranovic od stranke dobio pravo da rastera ovu drugu stranu, dovede svoje grobare i tako navijacki odredi redakciju. Mali korak za Saranovica, veliki za svekoliko grobarstvo.

 

Nije da je vazno, samo treba znati i takve stvari kad se komentarisu tekstovi kao ovaj sto se pojavio o Bogdanu. U novinarstvu je danas dozvoljeno, pa cak i pozeljno, biti na necijoj strani i furati neciju pricu. To je mnogo veci problem od ovog ili onog teksta i ove ili one redakcije. Svi smo mi znali za koga su navijali Rade i Marko Markovic, Vladanko, Nikita, Jordan i ekipa ali slabo se sta videlo u emisijama i prenosima od njihovog navijackog opredeljenja. Posle smo imali period kad su takvi ispadi sluzili za sprdnju (Milojko Pantic). Sada je maltene ispad kad je neko objektivan, cak i ovi koji se trude (Kovacic, Radojevic) da satro budu objektivni tesko se nose sa svojim navijackim opredeljenjem. Mene bi iskreno iznenadio korektan tekst o Bogdanovoj karijeri, ovakav tekst me nimalo ne iznenadjuje. Eno ti primer za ovo sto govorim na topiku o kosarkaskoj reprezentaciji Srbije, u vezi sa Nedovicem i Informerom. Znaju oni odlicno sta ljudi zele da citaju i na sta da kliknu. I ovaj tekst o Bogdanu ste izreklamirali samo tako, da je bio posten ne bi ga niko ni pomenuo.

Link to comment
14 hours ago, copkillah said:

Nego, najjeftinije karte za AEK 600 dinara... Moraju nekako da se plaćaju stanovi u bnv, štakori štakorski

 

 

Ostoja nije normalan. Umislio da je predsednik Golden Stejta i da navijači sami dolaze ne pitajući za cenu.

 

Oće to u najsiromašnijoj zemlji na balkanu.

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...