Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Ne verujem da cemo imati problema sa skokom, pripremne nisu pokazale da nam fali cm, bez obzira sto su i Mosley i Thomas su 2.03. Skacu oni odlicno, plus je Mosley jak ko zemlja, nista nije mogao Zo protiv njega. Odlicno je Trinki izabrao strance, tacno karakteristike koje mu trebaju da poslozi finu ekipu.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

12 hours ago, copkillah said:

 

Bole Zagorove trojke na pripremnim utakmicama, naslovi slepice i moji komentari apropo njegove odbrane na pripremnoj utakmici u kontekstu repke :fantom:

 

Zaboravio pajac na onu trojčicu u poslednjoj sekundi prošle sezone. 

 

Ko je @grobarka vidim da piše dosta o KKP

Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

samo da izokrenu kocke na trgu još koji put

:fantom:

 

 

Jesu li kocke betonske ili kamene?

2 hours ago, Azdaja said:

Zaboravio pajac na onu trojčicu u poslednjoj sekundi prošle sezone. 

 

Ko je @grobarka vidim da piše dosta o KKP

Grobarka piše na avangardi mislim a i ranije je pominjana i citirana na b92 forumu.

Link to comment

grobarka se muva oko ekipe i najvise Todorica, bar je onomad bilo tako. Cesto je tvitovala traceve koji su se kasnije ispostavljali tacni. To je sve bilo jos za Duletovo vreme kad sam povremeno cekirao sta pise, ne znam status u poslednje vreme.

Link to comment
12 hours ago, BWA said:

bolji od gaudloka, a jeftiniji.

bravo ostoja!

:lol:

ko klonovi, bitno je da se naglasi kako je nesto jeftinije, a nema predstavu o ugovoru.. a pritom se uzdize sekac™, samo ne znam kome se pravdate, prica o aparthejdu odavno ne prolazi, a nikad nije ni postojala..:fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...