Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

1 hour ago, copkillah said:

 

Zagor za +5 45 sekundi pre kraja preko onog čija je odbrana falila u reprezentaciji

da je neko drugi pa da se ozbiljno odgovori, ovako jasno je da mentalni sklop u rangu slepice koja se reklamira..:fantom:

Link to comment

Od Voldena ne očekujem mnogo protiv jakih odbrana.Ne dopada mi se preterano.

 

Ipak,to i nije tako strašno,s obzirom da stiže bek koji bi bar u teoriji bio najbolji individualac ovde,a Volden će znati da se podredi ekipi,nije indijanac rekao bih.

 

Mozli mi se dopada.Za tu ulogu u ekipi nismo boljeg mogli dovesti,a takvi igrači mogu mnogo značiti u današnjoj košarci.

Link to comment
21 minutes ago, copkillah said:

Bole Zagorove trojke na pripremnim utakmicama :fantom:

 

samo nek on nastavi da pogadja te trojke na pripremnim a na onim za prave™ utakmicama, kao i do sada.. a koga sta boli i kome izbijaju frustracije, dovoljno govori naslov od te slepice sto si postavio, kao i tvoj komentar apropo njegove odbrane na pripremnoj utakmici u kontekstu repke..:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

samo nek on nastavi da pogadja te trojke na pripremnim a na onim za prave™ utakmicama, kao i do sada.. a koga sta boli i kome izbijaju frustracije, dovoljno govori naslov od te slepice sto si postavio, kao i tvoj komentar apropo njegove odbrane na pripremnoj utakmici u kontekstu repke..:fantom:

 

Bole Zagorove trojke na pripremnim utakmicama, naslovi slepice i moji komentari apropo njegove odbrane na pripremnoj utakmici u kontekstu repke :fantom:

 

Link to comment

De nek je neko ko ima tnjiter pita je li joj nije frka da navija za klub koji finansira i kontroliše SNS, pošto znam da je antivučićevski raspoložena, ili i dalje fura "mi smo jedina opozicija" spiku

Edited by James Marshall
Link to comment
9 hours ago, Milošica said:

Od Voldena ne očekujem mnogo protiv jakih odbrana.Ne dopada mi se preterano.

 

Ipak,to i nije tako strašno,s obzirom da stiže bek koji bi bar u teoriji bio najbolji individualac ovde,a Volden će znati da se podredi ekipi,nije indijanac rekao bih.

 

Mozli mi se dopada.Za tu ulogu u ekipi nismo boljeg mogli dovesti,a takvi igrači mogu mnogo značiti u današnjoj košarci.

rason od svih stranaca deluje kao najozbiljniji igrac. cini mi se da su svi ameri undersized za svoje pozicije, sto bi moglo da nam bude problem protiv visokih ekipa - ne znam dal mozli i tomas imaju vise od dva metra, belorus deluje da se prilicno muci trenutno - dal su ledja ili je nespremnost, u svakom slucaju nisam siguran koliko moze da pomogne pod kosem, posebno u odbrani.

 

fali suter, neko tipa bili berona - gordic je dobar, al' nije taj tip, jaramaz takodje, walden ne deluje da jeste, na radetov ili bircin sut ne znam ko bi ovde smeo da se kladi uopste, novica, rason i parahuski nemaju to u opisu posla. mamba bi ih verovatno sve podavio sa svojim potrebama, tako da nam pre treba neki catch&shoot tip (vanja :puke:), do potrosac. ovo bi mozda pejdz mogao da igra, al je i on delovao prilicno nekonstantan, sto uz sklonost povredama i ne izgleda kao resenje za celu sezonu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...