Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

1 hour ago, Filozof manijak said:

Mora li opet o ovome, i opet, i opet, i opet :wacko:

pa mora kad vi stalno dvrite o aparthejdu, da nemate leba da jedete, da ste opozicija, avangarda, a mi govno

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Ništa od gadloka...izgleda da se raspitivao za plate koje delimo šakom i kapom pa i on tražio milionče.

 

Tu je Anđušić da zakrpi rupu ako treba a i nije skup. Jedna tepsija bureka.

Link to comment

Nazovite me jeretikom, ali meni je ovo dobra vest. Nisam baš bio oduševljen kad sam pročitao da postoji opcija da Gadlok dođe.

 

Ontopic: Elem, nadam se da će negiraoci aparthejda sad da odahnu, nećemo im biti dostojan takmac ni ove godine, 

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

 

 

Ontopic: Elem, nadam se da će negiraoci aparthejda sad da odahnu, nećemo im biti dostojan takmac ni ove godine, 

Ne verujem da će da odahnu. Onaj koji najjače negira dobija šapku kao nagradu.

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Nazovite me jeretikom, ali meni je ovo dobra vest. Nisam baš bio oduševljen kad sam pročitao da postoji opcija da Gadlok dođe.

 

Ontopic: Elem, nadam se da će negiraoci aparthejda sad da odahnu, nećemo im biti dostojan takmac ni ove godine, 

a mukice, znaci nije dosao gudlok, pa je sad to opet aparthejd, posto ovi sto su do sada dosli su placeni ukupno 500k, a gudlok je trebao da ima 3,5m..

i to je ono o cemu se prica, ovo sto je do sada tu je vec oko 3,5m.. a jos jedan bek ce svakako doci, i to ce biti medju skupljima ako ne i najskuplji..

ali jelte, posto jos uvek nije dosao, a ima mesec dana do pocetka sezone, vise je nego jasno da se radi o aprthajedu.. kako ste samo smesni:fantom:

Link to comment

Meni si ti smešan, na svaku vest o dolasku igrača (bila ona tačna, ili štoj je još smešnije - netačna) u KKP, dolaziš ovde sa svojom propovedi i pokretanju jedne te iste glupe priče.

Može čovek trigger da podešava po tebi

I onda dođu tvoji sledbenici da nam objasne kako je sve ovo normalno i regularno (što bi tresko slikovito objasnio - da nađubrite topik)

 

Link to comment
8 minutes ago, Shaq said:

a mukice, znaci nije dosao gudlok, pa je sad to opet aparthejd, posto ovi sto su do sada dosli su placeni ukupno 500k, a gudlok je trebao da ima 3,5m..

i to je ono o cemu se prica, ovo sto je do sada tu je vec oko 3,5m.. a jos jedan bek ce svakako doci, i to ce biti medju skupljima ako ne i najskuplji..

ali jelte, posto jos uvek nije dosao, a ima mesec dana do pocetka sezone, vise je nego jasno da se radi o aprthajedu.. kako ste samo smesni:fantom:

 

aj daj neku tabelu sa platama itd, nemoj da te mrzi... unapred zahvalan

Link to comment
5 hours ago, Filozof manijak said:

Nazovite me jeretikom, ali meni je ovo dobra vest. Nisam baš bio oduševljen kad sam pročitao da postoji opcija da Gadlok dođe.

 

Pa pazi, i meni je svejedno ako je svejedno Trinkiju. Ali mislim da je opet došlo do mini sukoba Lončar/Trinki. Trener je zahtevao da on dođe, što je legitimno, jer će on odgovarati za ekipu. Opet, tu je ta povreda pa je legitimna i opcija nedovođenja koju, pretpostavljam, forsira Lončar. Sve u svemu naši i dalje vagaju, gledaju da li za tu lovu mogu da uzmu zdravog a skoro istog kvaliteta. Idu na to da Gadloka neće niko oteti jer izlazi iz teške povrede pa je na stendbaju.

 

Što se tiče sebičnosti Gadloka o tome ne brinem pošto ga je Trinki trenirao godinu dana, ishendlovao bi on to.

 

Videćemo šta će se dalje dešavati, baš je interesantno. A vidim i komšijama. :)

Link to comment

iz kog jebenog razloga gostujemo prve cetri u abi....Arena zauzeta ceo oktobar, Aca Lukas ovo ono

i zasto svake godine u abi igramo prve dve u gostima, ako me secanje sluzi

ne potenciram nikakvu zaveru isl samo pitam

Edited by Ted
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...