Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

2 minutes ago, BlackGeorge said:

 

400k za invalida Gadloka, kažu insajderi. Obarala se cena mesec dana.

 

Art Parahuski najskuplji naš igrač - 500k.

 

Neko 400 za gaudloka neko isto toliko za simanica

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

9 hours ago, BlackGeorge said:

 

400k za invalida Gadloka, kažu insajderi. Obarala se cena mesec dana.

 

Art Parahuski najskuplji naš igrač - 500k.

 

9 hours ago, BlackGeorge said:

A neko milionče za Gista....

 

dolara?  za dve sezone? to je oko 450.000€ godišnje?

 

zašto pišeš ovakve stvari

platometrija je i inače ružna i dosadna, ali ako već insistriaš na tome, onda treba da budu bar okvirno realne cifre, inače igra nema smisla

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Ma 400k funti sterlinga za Gaudloka.

Art prima u kuvajtskim dinarima.

 

 

druže napisao si milionče za Gista,  a to je ceo ugovor, milion dolara za dve god, to je 450.000€ godišnje

 

čemu sad ovo? ovako se ne piše izvinjavam se pogrešio sam, slagao sam, šalio sam se, šta god

Link to comment

Ma prima 20 dinara gist.

Šta se štrecaš, opusti se. Mi smo skuplja ekipa od vas. Vaši dolaze na slavu ime, grb, dok kod nas dolaze za lovu. :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dolaze za budžetske pare i jednima i drugima, a za čije babe zdravlje, to niko ne zna. Ne vidim da je silnim Skandinavcima loše što nemaju EL ekipa, da se isplate, imali bi ih, ovako im se jebe, što je zdrav stav. 

Link to comment
54 minutes ago, James Marshall said:

Dolaze za budžetske pare i jednima i drugima, a za čije babe zdravlje, to niko ne zna. Ne vidim da je silnim Skandinavcima loše što nemaju EL ekipa, da se isplate, imali bi ih, ovako im se jebe, što je zdrav stav. 

apsolutno da, problem je sto su partizani toliko zatrovani™ od strane fegija, gtr-ova, pantica itd da vise ne mogu da vide dalje od svog prsta, i razmisljaju svojom glavom, vec su pod uticajem pomenutih i dalje u filmu kako su svi protiv njih, kako su pod aprthejdom od strane drzave, sudija, kako nemaju pravo na titulu itd..

i pored toga, sto je i sam ostoja rekao da ce partizan imati najveci budzet u poslednjih iahahaj godina, i pored toga sto se to i golim™ okom vidi, a da ne kazem da ni budzet sam po sebi nista ne znaci, oni su i dalje pod velom uticaja, kako su u kandzama drzave, i da dzabe sve i da je tacno da dobijaju 4m, posto zvezda dobija 10m™, a plus svakako su tu i sudije etc..

pa se onda postavlja pitanje, za koji qrtaz je drzava dala tolike pare partizanu, i zasto je te pare partizan ulozio u sastav, ako nemaju™ pravu na titulu?

 

da nije mozda zbog izbora, kako bi grobari kao satro glasili za vucica, a ne glasuju ni cigani..

smesna prica, al eto ajde da se i dalje pravimo ludi da ovaj sastav partizana vredi 1m..:fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...