Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

stvarno skup tim...puno iskusnih stranaca ,nismo to nikad furali ,malo će neobično izgledati nakon svih ovih godina krpljenja...očekujem da crni trio bude na nivou...

mada jaramaz mi je tu omiljeni igrač,oduševio me prošle sezone i mislim da bi trebao da pokida sledeću,nadam se da će imati minute

Link to comment

Igramo protiv Sloge u Kraljevu prijateljsku i prvo poluvreme smo dobili 49-29.

Neko stavio live prenos preko instagrama, nešto malo sam pogledao i nije loše za početak. Gorda i Pejdž su odličan tandem, Parahovski jak ko zemlja, Letonac promašivao za 3 iako je bio sam ko duh, ali zato odlični prodori. Nikola Janković igra četvorku kada su u petorci Mozli ili Parahovski i ponovo se ispucava za 3 uz aplauz i podršku Trinkija. Naravno to su epski promašaji, eventualno pogodi tablu. Volden ima čudan izbačaj, ali pogađa.

 

 

 

Link to comment

Partizan: Valden 7, Zagorac 10, Jovanović, Pejdž 7, Gordić 7, Parahovski 8, Jaramaz 13, Miletić, Veličković 3, Janković 6, Tomas 8, Pejners 8, Mozli 4.

 

@Shaq čuvali se za nas čoveče 

Edited by theanswer
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

Koji su Jovanovic i Milteic?

 

klinci 

 

u stvari ne, ovaj miletić je došao iz sloge, zaboravio sam skroz na njega

Edited by theanswer
Link to comment

valjda bi trebalo da raduje sto igra dobro, nije da su pripremne utakmice neki pokazatelj. jaramaza je ona misteriozna bolest mnogo usporila u karijeri, decko ima talenta. ima i ozbiljnih mana, naravno, ali sasvim je sposoban da napreduje u odnosu na ono sto je igrao prosle godine.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...