Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Šta je sledeće, Janker je grip pozitivan? Ili proliv pozitivan? Enough with the paranoia. Očigledno je da su poslušali Nestorovića, samo što oni neće direktno reći da se zaražavamo namerno na leto, nego će pustiti teniski meč od 4k ljudi, derbi sa publikom, exitfest, itd. Što su sve  znaci da se od ovog srpskog, obično samo stada, pravi jedno imuno stado. Which is ok, jer šta drugo? Da sedimo u karantinu dve godine dok (možda) pronađu vakcinu? 

 

 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Patrolne sape priskacu u pomoc patrolne sape u podne i ponoc...moje patrolne sapice ogi i radence...nidza korona i mali trifa...novica ubica i mozli brat...gorda i volda...rasa i markus srbin...jao pa tu je i trinki...jedva cekam da pocne sezona

Link to comment

Gordić se izgleda nije dogovorio sa klubom. Tražio je istu platu, a nuđena mu je manja, i nije pristao.

 

Po meni ovo i nije tako loše. Izbor igrača na toj poziciji je uvijek bio najveći, a on je ionako bio stranac. Kapiram da će i Birčeviću ponuditi novi ugovor uz smanjenje, s tim što mislim da će ovaj pristati. 

Link to comment

Svojevremeno su komšije snimile blokbaster "Srcem do trofeja" nakon što su osvojili kup. Svi se sjećamo tog mega hita snimljenog na dividiju.

 

Sad mi snimamo dokumentarni film o sezoni 2009/2010 koji će biti prikazan na Areni. Ne znam pod kojim nazivom, vjerovatno "Mudima do triplete" ili možda "Pod komandom generala do Pariza".

Uh, jedva čekam.

Link to comment
15 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ispunila ti se želja :s_p:

Da.😆

Nego, otkad sam se ja registrovao na forumu  (zli jezici bi rekli klonirao) osvojili smo 2/2 trofeja, završili ABA na prvom mjestu i izdominirali u EC.

Ovo je bilo samo za početak...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...