Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Who cares, nema simptome i koga god da ga je zarazio ih verovatno nema isto, 7 dana se izoluje i ćao

 

Pokazuje da korone ima u opštoj populaciji u solidnom broju ali su slučajevi uglavnom lakši 

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Who cares, nema simptome i koga god da ga je zarazio ih verovatno nema isto, 7 dana se izoluje i ćao

 

Pokazuje da korone ima u opštoj populaciji u solidnom broju ali su slučajevi uglavnom lakši 

 

Quote

Jedan od prvotimaca požalio se prethodnih dana da se ne oseća dobro, imao je temperaturu i preporučeno mu je da se testira na Covid-19.

Test je pokazao da je igrač zaražen, tako da će cela ekipa Partizana i stručni štab sada morati na testiranje. Crno-beli su redovno trenirali, a sredinom maja priključio im se i trener Andrea Trinkijeri, koji je uspeo da se sačuva od virusa u Italiji.

 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Odakle je ovaj link? Kako se požalio da mu nije dobro kada je igrao pre 3 dana? 

 

Pa stegao je zube i igrao uprkos temperaturi..

Link to comment

Znači relevantniji je tekst blica od jutros u 10 gde se igrač nije ni naveo nego zvanično saopštenje i izjava samog igrača. 

Link to comment

 

Quote

Centar Partizana Nikola Janković pozitivan je na koronavirus, a za Nova.rs kaže da se oseća dobro i da je mogao da se zarazi bilo gde, jer nije imao nikakve simptome.

Janković je krenuo u inostranstvo na odmor i tako je otkriveno da je pozitivan na Covid-19, jer je uradio obavezan test

“Sledim instrukcije lekara, dobro se osećam i moram biti strpljiv da sačekam da prisustvo virusa iščezne”, kaže Janković za Nova.rs nedugo pošto je objavljeno da ima virus i dodaje:

“Nemam nikakvih simptoma, ali test je pokazao da sam pozitivan na Covid-19 i sada sam u samoizolaciji”.

 

Link to comment
Just now, theanswer said:

Znači relevantniji je tekst blica od jutros u 10 gde se igrač nije ni naveo nego zvanično saopštenje i izjava samog igrača. 

 

Kakav je trenutno befel s vrha glede izbora i sakrivanja svih pojavnih oblika bolesti koju smo pobijedili, iskreno, sva zvanična saopštenja, od ureda predsjednika i pres službe Vlade do PR sektora vodovoda Žagubica mogu se okačiti mačku o rep.

Link to comment

Ništa onda može tekst iz istog tog blica od istog tog novinara 5h kasnije. 

 

Ali hej verovatnije je da mu je neko zavrnuo ruku a da je Janker na aparatima

Link to comment

Ni igraču?

 

Previše ste paranoični da ne upotrebljavam sad teže izraze. Hoćemo li više videti te vagone mrtvih u Srbiji, prepune bolnice, ogroman broj ljudi na respiratorima ili ćemo da prihvatimo jednostavnu činjenicu da je velika većina novozaraženih asimptomatična? Koliko vremena treba da prođe od tih velikih klastera pa da prihvatimo tu činjenicu? Pošto imam vest za sve. Od prvog se već gotovo ništa ne poštuje, od prve nedelje juna imate gomilu ljudi na malim prostorima u zatvorenom i otvorenom kako ne nose maske, ne distanciraju se, ne poštuju se nikakve mere. Evo danas sam prvi put u dve nedelje naleteo na situaciju u kome si MORAO da staviš masku u zatvorenom prostoru u jednoj banci. 

Link to comment

Pa sad je vrijeme da se vide rezultati toga, 15. dana, ono što mene buni jeste da mi samo vidimo sebrilitije kako se razboljevaju, maltene od ovih svih novozaraženih u posljednjih 10-15ak dana, možemo gotovo sve poimenice da ih navedemo. A nije valjda da niko od sirotinje raje ne fasuje. Nešto ne štima. Ne kažem, jasno je meni da je onaj prvi talas bio mnogo dramatičniji od ovog sad, ali nekako mi kad skupim sve informacije sa svih strana račun ispada 1+1+1=2, a možda čak i 0,5. No da ne širimo korona priču i ovdje. 

Link to comment

Ma šta ima veze gde pišemo. 

 

Ali 15 je mnogo. Čak i u onom najcrnjem periodu je period inkubacije bio više 5 dana nego 15..

 

Jasbo je da ima mnogo više od ove brojke koja se objavljuje jer ljudi se ne testiraju ako ne moraju ali je mislim skroz jasno da su velikom većinom asimptomatični. Iz kog je razloga, to ne znam al tako je. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...