Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

21 minutes ago, Nikodije said:

koliko ste vi to igraca imali pod ugovorom 92. godine? sankcije, raspad, a vise igraca nego sto ima covic danas kada smo ekonomski tigar.

Imali smo sposobno rukovodstvo kao vi sad. Marketing, tabele...

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

5 minutes ago, BWA said:

Imali smo sposobno rukovodstvo kao vi sad. Marketing, tabele...

 

vise mi se dopao rothkov odgovor, nekako je u duhu staaaarog partizana. ovo sto ti pises je taj 1 neki moderni partizan koji silji patku sa covicem, a na klizavom covicevom terenu nemate sanse, jer on je maher za marketing i excel tabele.

Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

vise mi se dopao rothkov odgovor, nekako je u duhu staaaarog partizana. ovo sto ti pises je taj 1 neki moderni partizan koji silji patku sa covicem, a na klizavom covicevom terenu nemate sanse, jer on je maher za marketing i excel tabele.

 

 

Manimo se ćorava posla.

Pričamo ovde o Partizanu.

 

Link to comment
50 minutes ago, bradilko said:

lakicevic  i parezanin. oni su se skidali za seniore jos 1987. nisu oni.

ee da niko ne zna ko su ova dvojica

aman ljudi, pa pise coveku na tviteru ko su, jos sam i kopirao

 

jedino je nepoznat momak sa bericeve desne strane, milos kaze da se nije ni bavio kosarkom, a tu je na probi, inace izbeglica iz sarajeva

 

pa i nije mnogo, 17 a ima dosta klinaca iz juniorske ekipe

Link to comment

U najboljem maniru Njegove Visosti Broja Jedan, mogu iz ove uveliko izlapele tintare da izdeklamujem sastav KK Partizan u prvoj utakmici sezone 1992/93. godine: 4 Dragutinović, 5 Pajović, 6 Lončar, 7 Goljović, 8 Stevanović, 9 Berić, 10 Ivanović, 11 Rebrača, 12 Šilobad, 13 Koprivica, 14 Popović (Bojan, prethodno igrao u NCAA), 15 Stojković. Uskoro je upravo taj levoruki plej Popović škartiran, a u tim je uleteo Drobnjak. 

O igrača sa ove slike, Ivo Nakić je nedugo prešao u Cibonu. Ovog najvišeg kraj Miće Berića se ne sećam niti sam ikada video tu facu. Inače, Palfi je bio ozbiljan talenat i predviđali su mu sjajnu karijeru. 

Link to comment

Ostoja izgleda dovodi Zorana Paunovića iz Dinamika, bivšeg igrača Zvezde i FMP-a, nekadašnjeg najboljeg iz generacije 2000.

Za početak kaliće se u Mladosti.

Link to comment
6 minutes ago, Mark Rothko said:

Ostoja izgleda dovodi Zorana Paunovića iz Dinamika, bivšeg igrača Zvezde i FMP-a, nekadašnjeg najboljeg iz generacije 2000.

Za početak kaliće se u Mladosti.

Oproštena mu je ružna prošlost.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...