Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

2 hours ago, dragance said:

Pomenuo sam Virtus i Valensiju jer su se ta dva imena klubova pominjala na temi u poslednjih x stranica.

 

Drugo: "ulozio sam najvise" nije pravno validno, kao ni "imali smo do sada dobre rezultate". AC Milan je vodio 3:0 protiv Bazendzija - ovo koristim samo kao analogiju - i zamisli, zaustavi se utakmica u 60 minutu i kazu, e gotovo je, Milan pobedio. 

 

Trece, nismo hipoteticki u toj situaciji i sa novim rosterima, jer mnogi ugovori nisu izmenjeni/dpounjeni, itd.

 

A sad nastavi sam sa sobom.

 

Dakle, pomenuo si Virtus i Valensiju jer je neko iz nekog razloga spomenuo njih iako nisu bili spomenuti u istom kontekstu niti je iko išta tvrdio vezano za njih niti su oni nekako povezani. Ali, eto ipak si ih pomenuo zajedno.

 

Uopšte nije poenta u uložio sam najviše. Poenta je u rezultatima. I analogija je naravno pogrešna jer ne govorimo o zaustavljanju utakmice nego o njenom nastavku na neki način ili već ako nije moguće da se nastavi onda nagradi za Milan I Liverpul koji su stigli do finala bar na neki način. Analogija bi bila finale čempionšipa recimo. 

 

Mislim da ne razumeš šta znači hipotetički. 

 

I nema potrebe da nastavljam sam sa sobom, ovo je forum, pišemo svi. To što nemaš baš najbolje argumente iz razloga što ili ne razumeš o čemu se piše ili jednostavno ne stoje je druga stvar potpuno. 

 

Vidiš kako sam odlučio da pišem na normalan način iako ne očekujem isto od tebe što je ovo nastavi sam sa sobom otprilike i dokazalo po 30. put. 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

1 hour ago, pbg12345 said:

 

 

jedino mi nije jasno zasto je vecina ili dobar deo vaseg gneva usmeren ka zvezdi

otprilike kao kad bi ja sutra svoj bes usmerio ka megi, misku i navijacima mege kojotu

nadrealno mi deluje da neko istinski veruje da je ova odluka doneta zbog zvezde

jebe se njima za zvezdu

 

 

 

Ja sam siguran da se njima jebe za sve osim za ovih 11 veličanstvenih. Što uostalom ove odluke i dokazuju. Pošto će sutra nekih drugih 7 biti u tih 18 i opet se ništa neće pitati, a ovih 7 će biti na drugoj strani. Tako da sam navijač Zvezde osim iz sprdnje i što bi mi bilo drago što ćemo ipak igrati EL se ne bih previše seirio ovom odlukom. Ona je pogubna po sve klubove podjednako van tih 11 samo što to treba skontati. I taj Zenit će ispušiti sutra zbog nekog Pariza ili Londona ili pitaj Boga koga. A ljudima je verovatno najlakše da krive Zvezdu, šta znam. Mada Zvezda ima tu distinkciju da se njena liga mogla nastaviti i da je wc ligin a ne njen i da u ligi nije baš povoljno stajala, tj ne bi imala prednost domaćeg terena ni u polufinalu ni u finalu. Da nije bilo korone, pošto bi sad svakako bilo valjda bez publike. Mada je i to pitanje. 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Ja sam siguran da se njima jebe za sve osim za ovih 11 veličanstvenih. Što uostalom ove odluke i dokazuju. Pošto će sutra nekih drugih 7 biti u tih 18 i opet se ništa neće pitati, a ovih 7 će biti na drugoj strani. Tako da sam navijač Zvezde osim iz sprdnje i što bi mi bilo drago što ćemo ipak igrati EL se ne bih previše seirio ovom odlukom. Ona je pogubna po sve klubove podjednako van tih 11 samo što to treba skontati. I taj Zenit će ispušiti sutra zbog nekog Pariza ili Londona ili pitaj Boga koga. A ljudima je verovatno najlakše da krive Zvezdu, šta znam. Mada Zvezda ima tu distinkciju da se njena liga mogla nastaviti i da je wc ligin a ne njen i da u ligi nije baš povoljno stajala, tj ne bi imala prednost domaćeg terena ni u polufinalu ni u finalu. Da nije bilo korone, pošto bi sad svakako bilo valjda bez publike. Mada je i to pitanje. 

 

Zenit nece jer Gazprom ulazi kao mega-sponzor umesto Turskih Airlines. Za ostalo se slazem.

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Osim što je nekim čudom to sve bilo otvoreno da se ide dalje do pred kraj, uključujući i ovu sezonu. E sad, što je baš nismo zaslužili zbog glupiranja legende i izlapelom matorcu na klupi je druga stvar.

Ne znam brt, kada si 14. od 16 ekipa u formatu gde svaka druga ekipa prolazi dalje i fali ti 5-6 pobeda za to, plus imaš drugu najgoru koš-razliku te sezone, možda nemamo baš istu percepciju u vezi sa tom sezonom.

Link to comment

  @ harper

 Reče večeras Čović da nije tačno to za Gazprom i generalno sponzorstvo

   @copkillah

 Besmisleno je to patkometrisanje sa pozicijom na tabeli. Recimo, u jednom trenutku takmičenja smo bili na mestu koje vodi u plej-of, a i Partizan je u nekoliko uzastopnih sezona zavredeo nadimak Atelje 212. 

 

Link to comment
19 minutes ago, theanswer said:

 

Ja sam siguran da se njima jebe za sve osim za ovih 11 veličanstvenih. Što uostalom ove odluke i dokazuju. Pošto će sutra nekih drugih 7 biti u tih 18 i opet se ništa neće pitati, a ovih 7 će biti na drugoj strani. Tako da sam navijač Zvezde osim iz sprdnje i što bi mi bilo drago što ćemo ipak igrati EL se ne bih previše seirio ovom odlukom. Ona je pogubna po sve klubove podjednako van tih 11 samo što to treba skontati. I taj Zenit će ispušiti sutra zbog nekog Pariza ili Londona ili pitaj Boga koga. A ljudima je verovatno najlakše da krive Zvezdu, šta znam. Mada Zvezda ima tu distinkciju da se njena liga mogla nastaviti i da je wc ligin a ne njen i da u ligi nije baš povoljno stajala, tj ne bi imala prednost domaćeg terena ni u polufinalu ni u finalu. Da nije bilo korone, pošto bi sad svakako bilo valjda bez publike. Mada je i to pitanje. 

pa da

a ovo boldovano, zato i kazem ono u poslednjem pasusu

krajnje je vreme nesto zajednicki da pokusaju uraditi

posto cemo ocigledno svi zajedno zavrsiti ne u drugoj, vec u trecoj evropskoj ligi

a kod nas se sve svodi na merenje patke i kratkorocni jednogodisnji interes

Link to comment
4 minutes ago, fandorin said:

   @copkillah

 Besmisleno je to patkometrisanje sa pozicijom na tabeli. Recimo, u jednom trenutku takmičenja smo bili na mestu koje vodi u plej-of, a i Partizan je u nekoliko uzastopnih sezona zavredeo nadimak Atelje 212. 

 

mislim da nisi ispratio diskusiju, samo su navedene činjenice, ne učitavaj patkometriju nepotrebno

Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

mislim da nisi ispratio diskusiju, samo su navedene činjenice, ne učitavaj patkometriju nepotrebno

   Ok, saglasan sam da ne nastavljamo. 

Link to comment

Postoje indicije da će Borac i Split sutra biti promovisani u prvoligaše, a da će se Aba1 "ponoviti."

To bi značilo da se u istom takmičenju 1 rang poništava, a u drugom se stanje na tabeli u momentu prekida proglašava konačnim. 

Spektakl.

 

@Goranz

Jesi živ?

 

Edited by BWA
Link to comment

Bio dule kod zeljka pantica u dve emisije, lepo je bilo slusati ga, preporucujem. 

Link to comment
On 26.5.2020. at 14:30, BWA said:

Dakle, u sezoni 12/13 uslovi za tadašnju B licencu za učešće u El su bili; 2 hotela sa 4 *, aerodrom na min.100 km od grada domaćina i dvorana od min. 5000 mjesta.

Igokea je sve ove uslove ispunjavala.

 

Jeste kada kapacitet borika ne bi bio 4000 mesta,i kada bi imao sve ostale potrebne uslove,od broja svlacionica,preko pres centra,koseva....

Link to comment
14 minutes ago, Блок_64 said:

 

Jeste kada kapacitet borika ne bi bio 4000 mesta,i kada bi imao sve ostale potrebne uslove,od broja svlacionica,preko pres centra,koseva....

Kapacitet Borika je sigurno 5000.

Kad sam bio klinac na rukometu je bilo blizu 7000 ljudi.

Ostalo što si  nabrojao lako se sredi.

Edited by BWA
Link to comment

I taj aerodrom je trebao da ispunjava neke uslove. Nije bilo dovoljno samo da postoji pista, nego i da ima odredjeni broj linija. U to vreme je postojala samo drzavno subvencionisana linija za Beograd na kojoj oglavnom saobraca onaj leteci tramvaj SAAB 2000.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...