Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Laka mu crna zemlja... :sad:

 

Neću nikad zaboraviti moj prvi susret sa fenomenom Miša Tumbas... vraćam se iz “Pionira”, valjda 16-icom, ne sjećam se ni s kim smo igrali, ni koje je takmičenje bilo, kad otprilike jednu stanicu pošto sam ušao počeh da registrujem intenzivan vonj nepoznatog porijekla... vidim da se neki dečkići smijulje, i utoliko čujem kako neko vileni nešto na drugom kraju autobusa. Pogledam - a tamo on... vidim svi oko njega uzmiču koliko mogu, ali bez ikakve agresije ili negativnosti... pitam ova dva dječaka što su stojala blizu mene o čemu se radi, a jedan od njih me pogleda onako iskreno zaprepašćen mojim neznanjem - “Pa to je Miša Tumbas!”

Link to comment
41 minutes ago, chandra said:

Da mu crna zemlja bude laksa od zivota koji je na njoj vodio.

lepo receno

nama je bio samo maskota

izvinjavam se bas sam popio piva i onda tim tokom 

Link to comment

to možda prvih 5 puta kad ga vidiš i kad si klinac i ne znaš o čemu se radi.. ko god je malo više dolazio i provodio više vremena tu oko partizana, teško da ga je tako mogao nazvati.. 

Link to comment

ne mora maskota da bude uvek sa pežorativnim predznakom. mišina bezuslovna ljubav prema partizanu je predstavljala zajednički identitet svih nas koji su više od jednog puta bili na jna/hali sportova/pioniru/banjici/ledenoj dvorani/areni

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...