Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

14 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ovde se igraju po dve dnevno?

 

u 12 smo igrali sa makabijem i prsli smo, a pao je dobio kkcy

 

 

Dobili smo Makabi 81 - 60

 

 

8 minutes ago, goofs said:

koje je ovo godiste? ko nam je prospekt tu?

 

 

U 18 - Radovanović (03), Luka Tarlać (02), Stefanović (02), Todorović (02)...

Link to comment
38 minutes ago, Azdaja said:

Sjajna vest, voleo bih neki dobar intervju ovog majstora, onako sve da ispriča. Fenomenalnu energiju ima a i mentalitet pobednika. 

 

Za to cemo morati da sacekamo Milosa Jovanovica da ga ugosti. Od nasih stranaca mozemo ocekivati Paigea prvo kod njega u podcastu..

Link to comment
29 minutes ago, Lord Stef said:

69:33 :laugh: Kako je Zvezda uspela od ovih da izgubi, zar nisu oni standardno bolji od nas u ovom uzrastu?

zvezda je kriminalna vec neko vreme, ovaj tim je najgori od fuzije. partizan i mega su dosta bolji.

Link to comment

uh, kakva rapsodija nasih omladinaca.

 

prividja mi se repriza onih zlatnih 13 godina dominacije pod cvrstom rukom strogog, ali pravicnog  generala.

 

tu je podmladak, ozbiljan trener prvog tima...., novca nema dovoljno, pa smo prinudjeni da se snalazimo pomocu stapa i kanapa, ali snacicemo se kao i uvijek.

jedna je institucija!

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

zvezda je kriminalna vec neko vreme, ovaj tim je najgori od fuzije. partizan i mega su dosta bolji.

Aha, ok hvala. Znam da je na ranijim turnirima Partizan redovno ispadao a Zvezda uglavnom isla na F4.

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

uh, kakva rapsodija nasih omladinaca.

 

prividja mi se repriza onih zlatnih 13 godina dominacije pod cvrstom rukom strogog, ali pravicnog  generala.

 

tu je podmladak, ozbiljan trener prvog tima...., novca nema dovoljno, pa smo prinudjeni da se snalazimo pomocu stapa i kanapa, ali snacicemo se kao i uvijek.

jedna je institucija!

 

I stolice i metle..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...