Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

On 18.2.2020. at 16:53, MayDay said:

Pa dobro, ne moze tako da se gleda. Nemojte ici tom avenijom jer niko ne bira za koga ce da navija nego nasledi ko boju ociju. 

Mene je jedino zivciralo kad se pricalo da je Dule gori od Covica. Dule je faca koja inspirise, na koju mozes da referises u kosarkaskim udzbenicima, a Covic je Covic. Psiho koji vecito isteruje svoje demone i ponasa se ko gospodar zivota i smrti. 

 

Btw, CZ fudbalska sekcija je Vuciceva prcija, a KK CZ od puno manje ludog, ali ne mnogo manje opasnog coveka. 

Nasa kosarkaska sekcija je po svoj prilici pod kontrolom Slinine GIM ekipe. Zato se ja zajebavam kad sam uslikala neki crni avion kako tovari palete na Surcinu kako nam se to sprema kinta za F4 2021. 

 

Mnogo je sve strasno. 

 

 

 

a u fk partizan sede pioniri maleni, borci za pravdu i postenje? vidim nisu pomenuti pa pitam. svca cetiri kluba su leglo olosa i sredstvo za beg iz stvarnosti placen ko zna kako prljavim parama, ko moze na to da zmuri, nemam nista protiv, neka tako kaze. ionako svako ima svoje sredstvo za uspavljivanje, sport je jedna od tih stvari. samo bez branjenja teorija o klubovima koji su samonikle tikve postenja i sportske velicine i okidoki je.

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

nemoj pavija ovde leba ti, on je vise za balkan info/internet televizije topik. 

Link to comment
6 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

nemoj pavija ovde leba ti, on je vise za balkan info/internet televizije topik. 

dobro da znam, ne pratim scenu

 

al ovih par p’n’r je fino analizirao

Link to comment
39 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Brat Mosley produzen na 3 godine..

Sjajna vest, voleo bih neki dobar intervju ovog majstora, onako sve da ispriča. Fenomenalnu energiju ima a i mentalitet pobednika. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...