Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Pa dobro, ne moze tako da se gleda. Nemojte ici tom avenijom jer niko ne bira za koga ce da navija nego nasledi ko boju ociju. 

Mene je jedino zivciralo kad se pricalo da je Dule gori od Covica. Dule je faca koja inspirise, na koju mozes da referises u kosarkaskim udzbenicima, a Covic je Covic. Psiho koji vecito isteruje svoje demone i ponasa se ko gospodar zivota i smrti. 

 

Btw, CZ fudbalska sekcija je Vuciceva prcija, a KK CZ od puno manje ludog, ali ne mnogo manje opasnog coveka. 

Nasa kosarkaska sekcija je po svoj prilici pod kontrolom Slinine GIM ekipe. Zato se ja zajebavam kad sam uslikala neki crni avion kako tovari palete na Surcinu kako nam se to sprema kinta za F4 2021. 

 

Mnogo je sve strasno. 

 

 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Pa dobro, ne moze tako da se gleda. Nemojte ici tom avenijom jer niko ne bira za koga ce da navija nego nasledi ko boju ociju. 
Mene je jedino zivciralo kad se pricalo da je Dule gori od Covica. Dule je faca koja inspirise, na koju mozes da referises u kosarkaskim udzbenicima, a Covic je Covic. Psiho koji vecito isteruje svoje demone i ponasa se ko gospodar zivota i smrti. 
 
Btw, CZ fudbalska sekcija je Vuciceva prcija, a KK CZ od puno manje ludog, ali ne mnogo manje opasnog coveka. 
Nasa kosarkaska sekcija je po svoj prilici pod kontrolom Slinine GIM ekipe. Zato se ja zajebavam kad sam uslikala neki crni avion kako tovari palete na Surcinu kako nam se to sprema kinta za F4 2021. 
 
Mnogo je sve strasno. 
 
 
Bogami može :) Ja sam nekad navijao za Zvezdu jer sam tako učen od malena. Al onda sam shvatio da ne mogu da navijam za srBski klub, klub raznih Arkana, Čovića i Vučića...
Oprostili su mi moju ružnu prošlost :fantom:

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
:isuse:
Moram da pratim vas sa susednog topika jbg... doduše još nisam setovan na ovako opširne postove kao što su tvoji. Takoreći konceptualne postove

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
On 17.2.2020. at 11:19, MocaVukotic said:

Ne kukaju oni zbog kupa, vec osecaju da prolazi njihovih 5 minuta, i oseca se onaj vetar kad se dize uspavani dzin, kad pocne ne samo da pobedjuje vec i da bije olos sto se uskurcila dok je bio u snu. To je ono zbog cega cvile misevi, zbog cega su im oci ko kafanske sarme, pa pljuju, upiru prsticima, pisu saopstenja, a samo gledaju gde ima kakva rupa da se sakriju kad krene valjak da rola... 

 

I oni to znaju, i mi znamo, i oni znaju da mi znamo... 

 

 

Mora biti na svakoj strani...

Link to comment
Quote

LUKSUZ JE DANAS IMATI STAV I PONOS, A POREZ NA LUKSUZ SAM PLATIO, PRE SVEGA, U ZDRAVLJU. ALI NE SMATRAM SE ŽRTVOM. OD GNJIDE MOŽE DA POSTANE SAMO VAŠ, BEZ OBZIRA KAKVE SU OKOLNOSTI U KOJIMA SE RAZVIJA, A NEKOM SOKOLU MOŽETE POTKRESATI KRILA, ALI ĆE OSTATI SOKO. ČOVEK U TEŽIM OKOLNOSTIMA POKAŽE KARAKTER I POKAŽE KOJA MU JE "TAČKA TOPLJENJA". CELOKUPNI ŽIVOT, GENI KOJE NOSIŠ, PORODICA, SVE TO RAZVIJE SISTEM VREDNOSTI U ČOVEKU. ZNAM KOLIKO ME JE KOŠTALO MOJE PONAŠANJE I NE SMATRAM DA SAM IZGUBIO RAT. IZGUBIO SAM BITKU JER SAM JE VODIO SA ČOVEKOM KOJI IMA SVE POZICIJE MOĆI I KOJI JE POROBIO SVE INSTRUMENTE VLASTI. TAKVA BITKA NIJE MOGLA DA SE DOBIJE, NITI SE TU RADILO O BUDALASTOJ PROCENI DA MOŽE. ALI JE MORALA DA SE VODI. ZNAM DA ME JE KOŠTALA, MEĐUTIM, ZNAM I KOLIKO BI ME KOŠTALO DA JE NISAM VODIO

 

7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

35C483F5-BAD3-4115-817C-FCAAB5071EF6.thumb.jpeg.dbf8be6c2d65f30977f8c582c036070f.jpeg

 

novo vreme

 

Link to comment
On 18.2.2020. at 16:53, MayDay said:

Pa dobro, ne moze tako da se gleda. Nemojte ici tom avenijom jer niko ne bira za koga ce da navija nego nasledi ko boju ociju. 

Mene je jedino zivciralo kad se pricalo da je Dule gori od Covica. Dule je faca koja inspirise, na koju mozes da referises u kosarkaskim udzbenicima, a Covic je Covic. Psiho koji vecito isteruje svoje demone i ponasa se ko gospodar zivota i smrti.

 

 

 

Dabome, da se referiše kako tolika faca nema roming, nigde uspešan, samo u Partizanu i to u sistemu gde se igrači krali, sudije prebijali... 

 

Jest da navijam za Zvezdu, ali sam zreo i odrastao čovek i nikako ne volim to navijačke merenje patke, ali na ovo sam morao da reagujem i to u nadi da sam naseo na tvoj sarkazam... 

 

Inače ne kapiram kako vam je prodao tu formu kulta, OK rezultat i titule, ali progutati i verovati u instituciju, časovima ljubavi i sav taj bla bla je baš plitko. Isti je tužio klub za platu ako se ne varam. 

 

Slažem se inače u vezi Čovića...

 

Btw. Čestitke za Kup

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...