Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

7 hours ago, FPLS said:

 

Glupo mi bilo da upadam na zurku bez poklona, ali zapravo sam hteo ovo za Jaramaza da napisem, jer je fascinantan napredak tog decka.

 

U Megi je izgledao kao klasicna muva bez glave koja na retke momente zasija, onda se totalno raspao u Spaniji uz ozbiljne probleme sa zdravljem i upitnim nastavkom karijere. Danas je upadljivo najkvalitetniji defanzivac najbolje EC ekipe, a sa skromnim napadackim potencijalom je uspeo da se nametne i kao jedna od pouzdanijih napadackih opcija. Svaka cast, dao je i vrlo korektnu izjavu posle meca, skroz momak na mestu.

Pored brata Mozlija??? 

 

Naravno, dečko je car, ali hajmo realno. 

Link to comment

image.png.7c388bec11d4c4272fa5979bc9929498.png

 

 

image.png.8e3517ea289300130a7bf6b792633d9c.png

 

 

 

Dve situacije na koje su komsije najvise kukale:

 

1. Faul Gista za poslednja bacanja (cist kao suza)

2. Faul u napadu Pantera (slika odrazava poziciju igraca neposredno pre izvodjenja lopte sa strane ... lepo se vidi da panter ima dovoljno prostora  ... posle ovog momenta sve sto on radi jeste da ide napred u pejdza i inicira kontakt)

 

Link to comment
Molim vas, bez linkovanja i skrinšotovanja boleština sa navijačkih foruma.
Stvarno nije potrebno, dovoljno je i ovo što se dozvoljava na našem forumu.

Sent from fav toy

Link to comment
7 hours ago, Azdaja said:

Profa nas je nastelovao da je to za poželeti. Kad uporedim gro igrača iz prošle sezone u ovoj, izgleda kao da su došli iz nba. 

Trkački, skakacki, izdrzljivost. ...

i ti bi tako izgledao da si prvo igrao pored mlohe, cakara, pota, gagica i salica, a onda se pojavis u drustvu letaca poput mozlija, rasona ili voldena :D

mi posle niza godina konacno imamo 1 od osnovnih preduslova za dobar rezultat - dovoljno atletike u timu, sto pre ima veze za selekcijom/$$$ nego profom (koji je  uvek bio 1 veliki car, naravno).

doduse, rade, pejdz i birca i dalje deluju nepopravljivo po tom pitanju, dok je jare white chocolate aka lepak oduvek (pre povrede) bio struna.

Link to comment
9 minutes ago, cedo said:

Dve situacije na koje su komsije najvise kukale:

 

1. Faul Gista za poslednja bacanja (cist kao suza)

2. Faul u napadu Pantera (slika odrazava poziciju igraca neposredno pre izvodjenja lopte sa strane ... lepo se vidi da panter ima dovoljno prostora  ... posle ovog momenta sve sto on radi jeste da ide napred u pejdza i inicira kontakt)

 

Moca objasnio na nekoj od prethodnih strana 

10 hours ago, MocaVukotic said:

Ne kukaju oni zbog kupa, vec osecaju da prolazi njihovih 5 minuta, i oseca se onaj vetar kad se dize uspavani dzin, kad pocne ne samo da pobedjuje vec i da bije olos sto se uskurcila dok je bio u snu. To je ono zbog cega cvile misevi, zbog cega su im oci ko kafanske sarme, pa pljuju, upiru prsticima, pisu saopstenja, a samo gledaju gde ima kakva rupa da se sakriju kad krene valjak da rola... 

 

I oni to znaju, i mi znamo, i oni znaju da mi znamo... 

 

Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

Moca objasnio na nekoj od prethodnih strana 

 

 

ma znam ... ali ja jos uvek ne mogu da dodjem sebi od sinocnog pracenja utakmice na forumu. doziveo sam cistu traumu.

pukao mi link za pracenja na 71:66 za zvezdu, posle toga samo citao ove dve teme. na partizanovoj muk, niko nista ne pise a tamo samo kuknjava kako su ih nevidjeno pokrali.

i ja rekoh, pokrali ... sramota me bilo

sad gledam te situacije i nema veze sa zivotom. cist faul gista rukom, panter inicira kontakt (pejdz je u stavu dole i ne ide na njega) ... sad gledam i ono beronovo 2+1 ... i tamo je ruka na coveku i guranje s ledja ... ja ne znam sta su ti ljudi gledali

Link to comment

Moca je propustio da doda da ne moraju oni da se boje nas..

 

Kako stvari stoje, Buducnost ce u Moraci da ih pocisti..i cao. 

 

Nema potrebe da se bavimo njima. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Nebojsa said:

doduse, rade, pejdz i birca i dalje deluju nepopravljivo po tom pitanju, dok je jare white chocolate aka lepak oduvek (pre povrede) bio struna.

 

Neko je pricao (mislim Novica) u onom podkastu da je brat Pejdz nenormalno jak za svoju konstituciju, da dize hrpu kilaze iz benca, iako svima deluje kljakavo.

Link to comment
 
ma znam ... ali ja jos uvek ne mogu da dodjem sebi od sinocnog pracenja utakmice na forumu. doziveo sam cistu traumu.
pukao mi link za pracenja na 71:66 za zvezdu, posle toga samo citao ove dve teme. na partizanovoj muk, niko nista ne pise a tamo samo kuknjava kako su ih nevidjeno pokrali.
i ja rekoh, pokrali ... sramota me bilo
sad gledam te situacije i nema veze sa zivotom. cist faul gista rukom, panter inicira kontakt (pejdz je u stavu dole i ne ide na njega) ... sad gledam i ono beronovo 2+1 ... i tamo je ruka na coveku i guranje s ledja ... ja ne znam sta su ti ljudi gledali
Slazem se.
I ja sam izneverovao tu količinu subjektivnosti u postovima od ljudi za koje znam da znaju košarke.
Zato i ne volim da posećujem blizanačke™ topike, imam utisak da se na njima ljudi ponašaju makar 20%gluplje nego što jesu

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment

Ja sam isto prosao ko' Cedo: batalio gledanje na -6 i samo citao pp. 

I evo sad sam pogledao video od gore. Ko tu vidi kradju taj je bas, kako da kazem...zaslepljen.

 

A pokvarenog douchebaga treba staviti na ignore listu. To je cudo koliko zla ima u tom stvorenju. Ja se sa tako necim kancerogenim nisam susreo u svom zivotu.

Uzas. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...