Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

3 minutes ago, BWA said:

kome? frankestajnu, koji nema veze sa pravim partizanom?

 

To je njegov nervozni brat blizanac. 

 

Jaramaz ima odlicne fizicke predispozicije, sto mu omogucava da pegla ozbiljnu odbranu. Takodje mu pomaze da izdrzi stosta u duelu, ima brzinu, prvi korak. Ono gde nije najsjajniji je sut mada je i tu sve sigurniji, kao i  selekcija istog. Mana mu je i to sto igraca u piku najcesce ne pogleda vec gleda samo sam da zavrsi najcesce sutem sa polu distance, ali moze bas dosta da napreduje ako ga povrede zaobidju i nastavi kvalitetno da radi

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

2 minutes ago, ZokiAsov said:

To je njegov nervozni brat blizanac. 

 

Jaramaz ima odlicne fizicke predispozicije, sto mu omogucava da pegla ozbiljnu odbranu. Takodje mu pomaze da izdrzi stosta u duelu, ima brzinu, prvi korak. Ono gde nije najsjajniji je sut mada je i tu sve sigurniji, kao i  selekcija istog. Mana mu je i to sto igraca u piku najcesce ne pogleda vec gleda samo sam da zavrsi najcesce sutem sa polu distance, ali moze bas dosta da napreduje ako ga povrede zaobidju i nastavi kvalitetno da radi

taj sut sa poludistance se da navjezbati, narocito zato sto igrac tu ima dovoljno prostora i vremena da se digne na sut.

tu mora malo podici procente.

Link to comment
 
Pa ajde koliko vidim na suprotnom topicu tamo se uglavnom raspravlja o tome koliko su sudije uticale (standardna priča, od koje mi je muka), koliko je glup Šakota ispao i da li je Danilović džanki, dok se ovdje i previše svodi na "cvile li ciganšture", "jebi magare" i slične upise. 
Naprednjaštvo, najveće zlo u istoriji sporta i ostale splačine koje su tamo prisutne su valjda toliko ponavljane da su postale košer? A i za to "Jebi" koje pominješ bi morao da odeš na suprotan topic gde se javilo još tokom meča.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Jaramaz ima sasvim solidne procente sa poludistance, kao i za tri. Najveći problem koji on ima je nedostatak završnog pasa u prodoru.

Inače dobre fizikalije ne znače da nema talenat, nije u pitanju Strahinja Milošević ili Bezbradica.

Link to comment

Profa nas je nastelovao da je to za poželeti. Kad uporedim gro igrača iz prošle sezone u ovoj, izgleda kao da su došli iz nba. 

 

Trkački, skakacki, izdrzljivost. 

 

Nije tupav zabar što obožava profu. 

 

 

Link to comment

imao je jednu trojku, a posle dve promašio

bezmozgović

 

al deluje ok lik, on je jedan od nosilaca dobre hemije u timu

 

 

meni je mekado bio enigma sinoć. nadam se da žabar zna šta radi sa njim

Link to comment

 

 

 

  meni je mekado bio enigma sinoć. nadam se da žabar zna šta radi sa njim

 

Mekadu, Tomas, Birča...ne mogu sve da pokrpe Mozli i Novica. Deda i Gist su nam uradili isto što i na prošloj utakmici.

 

Edit: u vezi Dede, sad tek vidim da je Trinki u poslednjem napadu regularnog dela, pre faula Pantera, uveo Trifu da drži Dedu. Prilično jasan znak nemoći.

 

Sent from fav toy

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...