Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

2 minutes ago, goofs said:

Jedan detalj mi se jako nije svideo, imali smo +4 ili +5, mali Trifunovic je preveo loptu i vrlo nonsalantno dodao ka Voldenu, Beron presekao i onda izvukao 2+1 na onu neku piruetu. Mali je izasao posle toga i nije se vracao u igru. Jbg, nonsalanciji nema mesta na tvrdim utakmicama, pogotovo ne ako si klinac.

 

Imali smo +6, Tu sam batalio praćenje meča.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Oni 14 ofanzivnih skokova, mi 16 defanzivnih. To plus Tomasovi je utakmica. 

 

I ta prodata lopta Trifunovica je bila u losem trenutku. Umesto da udjemo s nekih 4-5 poena plusa u cetvrtu, vodila je Zvezda. Mali realno nema sta da trazi u ovakvim utakmicama, sumnjam da ce ikad i imati.

Link to comment
10 minutes ago, ZokiAsov said:

 

U osam. Ono uvodjenje tomasa da napravi petu mi je delovalo kao da trinki nekom pokazuje zasto ga drzi klupiranog

 

Ili ga pakuje za otkaz

Link to comment

Rekao bih da sa skroz uigranim Makaduom, standradnim Mozlijem i Tomasom ako mu nabavimo kvalitetniju robu mozemo da budemo skroz zajebani u reketu. Dosta toga nam sad zavisi i od tezine Redzijeve povrede, Zagor je hodajuci znak pitanja a Gorda je Gorda. Od Jaramaza ocekujem beast mode do kraja.

Link to comment

Ja bio u Pioniru, ne pitajte kako :D ima i naših onakvih, samo što naši ne sede uz teren pa samim tim nisu u prilici da prave ovakva sranja. Npr zaista nisam primetio da se neko kod nas iz sedišta pored terena skače i penje na stolicu više puta tokom tekme.

Što se same utakmice tiče, sami smo krivi za raspad u 4/4, bukvalno su slobodna bacanja rešila meč. Tomas je misterija, bukvalno bi korisniji bio da nije ni ulazio.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Oni 14 ofanzivnih skokova, mi 16 defanzivnih. To plus Tomasovi je utakmica. 

 

I ta prodata lopta Trifunovica je bila u losem trenutku. Umesto da udjemo s nekih 4-5 poena plusa u cetvrtu, vodila je Zvezda. Mali realno nema sta da trazi u ovakvim utakmicama, sumnjam da ce ikad i imati.

 

aaaaaaali domaći igrači

 

tu presečenu loptu sam video od kuće, videlo se da nema prostora za taj pas, čak i da ga ja ne vreme bacio bilo bi 50-50 a on se razmišljao, pa onda ipak odigrao, šansa nula posto..

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Ja bio u Pioniru, ne pitajte kako :D ima i naših onakvih, samo što naši ne sede uz teren pa samim tim nisu u prilici da prave ovakva sranja. Npr zaista nisam primetio da se neko kod nas iz sedišta pored terena skače i penje na stolicu više puta tokom tekme.

 

 

 

Isto bio neku od prethodnih tekmi, izneverovao šta sam video i čuo, zato i napisah to.

No mi obrisalo post izgleda :laugh:

Link to comment
Quote

Disciplinski sudija Evrokupa doneo je odluku o kazni za KK Partizan zbog dešavanja na utakmici sa Darušafakom.

Iz sedišta ovog takmičenja stigla je informacija da su crno-beli kažnjeni sa 10.000 evra zbog ubacivanja različitih predmeta na teren, odnosno kršenja Člana 29.2 Disciplinskog pravilnika Evrolige.

 

 

 

Odlično smo prošli. 

Link to comment

bezveze smo izgubili od cigana, evo sad pogledao ponovo na miru pošto sam prenos gledao u kafani, i kapiram da smo se 90% samoubili i da nema što kukati na sudije (previše), ali...

 

može li neka dobra duša da mi objasni kako su peti faulovi Zagoru i Tomasu bili njihovi faulovi? moguće je da sam potpuno pristrasan, ali meni su ono u oba slučaja bili prije faulovi Lazića, odnosno Davidovca, nego ova naša dva nesrećnika...

 

i konačno, prije Kuridžinog zadnjeg flopa (faul Voldena), zar nije njegovo posezanje za loptom preko Voldenovog ramena moglo da se svira kao faul?

Link to comment

Inače mislim da je Zvezda uzela taj koncepcijski rizik sa velikim brojem igrača koji su išli na skok u svakom napadu, iako im to nije praksa, baš zato što mi nemamo tranziciju. Novica je tu sve izgubio iz vremena kada je bio klasa, Zagorac ima kretnju ali nema realizaciju, bukvalno je Reding jedini u timu u stanju da povuče i odigra pravovremen pas. S druge strane, ako je ovo iznenađenje za Trinkijerija, bolje što se desilo sada.

Link to comment
11 hours ago, Pantelija jr said:

bezveze smo izgubili od cigana, evo sad pogledao ponovo na miru pošto sam prenos gledao u kafani, i kapiram da smo se 90% samoubili i da nema što kukati na sudije (previše), ali...

 

može li neka dobra duša da mi objasni kako su peti faulovi Zagoru i Tomasu bili njihovi faulovi? moguće je da sam potpuno pristrasan, ali meni su ono u oba slučaja bili prije faulovi Lazića, odnosno Davidovca, nego ova naša dva nesrećnika...

 

i konačno, prije Kuridžinog zadnjeg flopa (faul Voldena), zar nije njegovo posezanje za loptom preko Voldenovog ramena moglo da se svira kao faul?

+1

sem dela o kafani

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...