Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

38 minutes ago, darkonet said:

koliko se secam to je prvi poraz Barse koja je bila sampion Evrope te godine, Navaro nije mogao da dise pored Pere Bozica

odlicna utakmica

 

 

Jedna od legendarnih kzš pre utakmice.

 

Novinar: Barselona nema poraz.

Dule: Barselona još nije igrala protiv Partizana.

Link to comment
40 minutes ago, copkillah said:
44 minutes ago, napadaj said:
Na D tribini (toj koja se vidi u kadru) smo stajali bukvalno kao sardine, sav sam bio utrnuo na kraju.

Još pamtim gužvu taj dan, sauna, kotao, pakao!

pakao. izasao sam lud i gluv iz pionira. sreo sam kod politike prijateljicu i kasnije mi rekla da sam garant bio drogiran 

28 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Jedna od legendarnih kzš pre utakmice.

 

Novinar: Barselona nema poraz.

Dule: Barselona još nije igrala protiv Partizana.

Dujan :ziga:

Link to comment

Mislim da je ova tekma počelo sa 10:0 za nas i ranim tajmautom Barse, znam da ovi nisu znali gde udaraju. Nikad više ljudi nije bilo u Pioniru do tad. Mi smo ušli ranije, ali drugari koji su stigli kasnije su gledali prvo poluvreme iz hola bukvalno

Link to comment

U to vrijeme je važilo, dođi 2 sata ranije ako ne želiš da provedeš tekmu na stepenicama. 

Neko je skoro kačio klip protiv Unikahe, kada smo prvi put ušli u top 16. Mislim da je to bila podjednaka ludnica.

Link to comment

Tad sa jako lako ulazilo bez karata, recimo mi smo imali 2 sezonske, a ulazilo nas je po 14-15. WC-i između B i C su imali prozore koji su stalno bili otvreni na kip, murija nikada nije bila ispod (Marusi je bio jedan jedini put kada su stali tu), pa je bilo veoma prosto - sezonske u prazan novčanik i izbacuj posle svakog ulaska, pošto nisu imali čitače na ulazima. Zato je hala uvek bila krcata do vrha, ogroman broj ljudi je radio na isti način.

 

Mislim da je na PAO u martu 2008. bilo više ljudi nego protiv Barselone.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...