Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Teoretski, samo Virtus, Unikaha i Tofaš mogu biti ispred nas ako dobijemo Trenta. Virtus ako nas dobije više od 18, to ako se desi ovo ostalo i nije bitno jer smo onda drugi verovatno. 

 

Unikaha i Tofaš moraju dobiti obe do kraja sa tim da igraju u Malagi sledeće kolo. Ako Unikaha dobije onda moraju tući i Huventuda u Badaloni. Rekao bih da imamo solidnu šansu za prednost domaćeg terena do kraja takmičenja ako izbegnemo težak poraz u Bolonji

 

Naravno ako dobijemo obe mi, ne može nam niko ništa ali ta tekma u Bolonji je što se kaže schedule loss

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

+1

 

hoće da se oprosti euro trofejom

 

Evroligom sledeće godine?

 

Inače, interesantno je da su mnogi bili poluzadovoljni na kraju, izgleda da bi nas samo lagano održavanje 20 razlike zadovoljilo. Zagor je baš u kanalu, ali proradiće kad bude potrebno, ne brinem. Mozli je stvarno zverina, ZVERINA

Link to comment
12 minutes ago, theanswer said:

Teoretski, samo Virtus, Unikaha i Tofaš mogu biti ispred nas ako dobijemo Trenta. Virtus ako nas dobije više od 18, to ako se desi ovo ostalo i nije bitno jer smo onda drugi verovatno. 

 

Unikaha i Tofaš moraju dobiti obe do kraja sa tim da igraju u Malagi sledeće kolo. Ako Unikaha dobije onda moraju tući i Huventuda u Badaloni. Rekao bih da imamo solidnu šansu za prednost domaćeg terena do kraja takmičenja ako izbegnemo težak poraz u Bolonji

 

Naravno ako dobijemo obe mi, ne može nam niko ništa ali ta tekma u Bolonji je što se kaže schedule loss

 

 

Ako Virtus dobije nas i Darušafaku mi smo drugi u grupi i nemamo prednost domaćeg terena protiv prvoplasiranog iz UNIKS/Ritas/Monako/Galata grupe.

 

Link to comment
10 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Ako Virtus dobije nas i Darušafaku mi smo drugi u grupi i nemamo prednost domaćeg terena protiv prvoplasiranog iz UNIKS/Ritas/Monako/Galata grupe.

 

 

:isuse: debil, skroz sam zaboravio da nam treba još jedan njihov poraz

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...