Jump to content

KK Partizan 19/20

garmonbozia

Recommended Posts

• Replies 4,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• BWA

434

• Tresko

312

• ZokiAsov

261

• BlackGeorge

254

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trinkijeri donio

Posted Images

2 minutes ago, Milošica said:

Moram priznati da Rade pegla odličnu odbranu,skače,ali kada treba ubaciti u koš ozbiljnu blokadu u glavi ima.

Ma da, u odbrani kida, bori se skače, i na ofanzivnom skoku odličan,  kao i sad posle(naravno) promašaja Jaramaza i uhvati loptu, i onda ga obananiše plej Darušafake. Samo ne treba da trči u kontru i ukanalio se u šutu.

Umesto 20 razlike, samo 10.

Edited by Tresko
MocaVukotic

Ide mi na kurac sve vise rade, treba da bude ubedljivo najbolji domaci igrac, a ono sve nesto toplo-hladno. Daj vise nek krene kako treba ili da se rastajemo, pojede mi zivce... 

Mali trifunovic lepo igra

zagorac pod utiskom opšte pljuvačine posle promašene trojke u turskoj. pegla odbranu ali napad loše. nema veze deremo ove lagano.

Lord Stef

Sa 5 skokova oterao je index u -6, i to treba umeti.

Kako smo poceli ovo je odlican rezultat, da popravimo defanzivni skok, pogodimo par otvorenih suteva i platimo Izraelcu neku kurvu na poluvremenu i ide ovo na +20.

+10 je solidno u ovako tvrdoj utakmici na mali broj poena.

zagorac treba da prestane da siluje. skoci, razigraj se kroz odbranu, daj pas...

Mindaugas Žukauskas

Ali ovi glupani od organizovanih navijača koji pevaju pesmice kad je Faka u napadu, umesto da se napravi zaglušujuća buka i ode tekma lagano na +25

Ne znam ko je ova riba, ali sudi sve protiv Partizana

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

• Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...