Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Odigrao je Zagor i dobru odbranu u vise situacija, ali se to zanemaruje. Od starta sezone, najvise se prikenjava njemu, Jaramazu i Gordi (uz standardne Jankera i Birche) jer najvise preuzimaju odgovornost.  Walden je alibi igrac, Thomas je doveden da bude prva opcija u napadu, zasluzuje kudikamo vise kritike od domacih igraca.

 

A to, ili si heroj ili si kancer je jadnost. Kao i svako poredjenje za Filipom..

Sve stoji, odigrao je odličnu odbranu u većem delu utakmice i u dobrom periodu solidno u napadu, ali je taj zadnji napad baš kretenski usrao. Imao je vremena, dva igrača pod košem, i Paige-a samog kao duh, i on baci onaj glupi airball potpuno bez veze. McAdoo je imao potpuno prazno do koša.

Link to comment
15 minutes ago, ZokiAsov said:

Ove cemo olesiti u beogradu najgrdnije

+1000

promasio decko. jebiga. mogao i bolje. odigrali smo katastrofalno a bili na sut od pobede. 

ovi su zajebaniji od virtusa. 

bicemo prvi na kraju

Link to comment
Just now, Tresko said:

Sve stoji, odigrao je odličnu odbranu u većem delu utakmice i u dobrom periodu solidno u napadu, ali je taj zadnji napad baš kretenski usrao. Imao je vremena, dva igrača pod košem, i Paige-a samog kao duh, i on baci onaj glupi airball potpuno bez veze. McAdoo je imao potpuno prazno do koša.

 

Pa jeste, zasrao je u tom poslednjem napadu, ali za mene nije ponistio ono dobro sto je prethodno uradio. Zato i ne volim poredjenja sa Filipom i slicna pisanija..

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Preterujete, 1.9 sec do kraja, nije on tu imao mnogo opcija, svi su mahom bili dobro pokriveni ili je bilo premalo vremena. Jbg, boli airball, ali sledeći put će da pogodi

 

Više od pet sekundi je bilo u momentu kada je šutirao:

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa jeste, zasrao je u tom poslednjem napadu, ali za mene nije ponistio ono dobro sto je prethodno uradio. Zato i ne volim poredjenja sa Filipom i slicna pisanija..

A, to da. Kakvo crno poredjenje sa Filipom. To je bez veze.

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

 

Više od pet sekundi je bilo u momentu kada je šutirao:

 

 

 

auu meni u glavi ostalo 1.9... ali i dalje, jedina realna opcija je bio Gordić, a da me pitaš kome bih dao poslednji šut na ovoj utakmici, to bi pre bio Zagor. Jedina ok opcija bi tu bio Pejdž da je bio na Gordićevom mestu.

Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

Preterujete, 1.9 sec do kraja, nije on tu imao mnogo opcija, svi su mahom bili dobro pokriveni ili je bilo premalo vremena. Jbg, boli airball, ali sledeći put će da pogodi

 

Isteklo je vreme i pre nego što je dobio loptu, nego su odigrali "what if?" simulaciju.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

auu meni u glavi ostalo 1.9... ali i dalje, jedina realna opcija je bio Gordić, a da me pitaš kome bih dao poslednji šut na ovoj utakmici, to bi pre bio Zagor. Jedina ok opcija bi tu bio Pejdž da je bio na Gordićevom mestu.

 

U trenutku kada se priblizavao centru, trebalo je da digne glavu i posalje pas ka Paigeu..

Link to comment

problem je u tome, čini se, što nije ni gledao ima li drugih opcija, više liči na to da mu je u glavi bila tekma protiv Huventuda i Saletova trojka dok je trčao u napad....završilo se pokušjem koji je vlo sličan onome koji bih ja izveo ili neko od vas uvaženih forumaša :)

 

 

Link to comment

U (profesionalnom) sportu nema zasluga™. Po toj logici stvari niko nije imao pravo da kenja Salou što vodi npr Birču u repku jer ko zna - možda je on stvarno ultra kul tip koji na treninzima izgara 200% itd itd pa onda nema veze iako je potpuno beskoristan u repki. 

 

Zagorac je imao dovoljno vremena. Da je samo podigao glavu video bi makar 2 bolje opcije - gore levo mislim Pejdž kao duh i onaj drugi amer u reketu. Problem je što je on, iz nekog razloga već doneo odluku da prevede loptu i šutira. 

I moram još nešto da pitam - od kad mu se ovako osladilo da prevodi loptu? Nešto se nesećam da se bavio ovoliko tapkanjem. Na 3 minuta do kraja je uzeo da prevodi i bukvalno ga je slobodno sudijsko uverenje™ spaslo od gubitka lopte kad je otklizao i počučnuo a dobio faul. 

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

 

auu meni u glavi ostalo 1.9... ali i dalje, jedina realna opcija je bio Gordić, a da me pitaš kome bih dao poslednji šut na ovoj utakmici, to bi pre bio Zagor. Jedina ok opcija bi tu bio Pejdž da je bio na Gordićevom mestu.

 

Zaustavi snimak na 3oj sekundi, Tomas sam ko duh u njihovom reketu, dobar plej bi ko od sale dao tu brz pas, imali bismo kucanje i ne bismo razmisljali o bilo cemu. Ok, jbg, Zagor nije plej.

Link to comment
37 minutes ago, SNARC said:

Virtus ce ove dobiti u Turskoj. 

 

Oće kurac. Ovi biju za sve pare, Virtus je mekana ekipa koja ne zna šta će kad je prebiješ.

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

 

Zaustavi snimak na 3oj sekundi, Tomas sam ko duh u njihovom reketu, dobar plej bi ko od sale dao tu brz pas, imali bismo kucanje i ne bismo razmisljali o bilo cemu. Ok, jbg, Zagor nije plej.

 

Razmisljali bi o produzecima, a sa vecerasnjim napadom to nije bas dobra opcija. Morala se traziti trojka, lopta za Paigea bila bi idealna..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...