Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Sad gledam ponovo - još 5 sekundi do kraja, levo u ćošku potpuno sam Pejdž, Makadu dotrčava sam ko duh, Tomas pod košem... i Zagor bira onakav šut.

 

 

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

jebise Rade, jebote sve, izradi te crnja u odbrani ko blesav, ne mozes da stavis dva bacanja i sad ovaj sut, zasto jbmusve

 

A pre toga nas sam vrati u igru. 

 

 

Link to comment

dobro je sto je minimalan poraz...lose je sto se nerviram ovoliko, koji ce mi to kurac

u ovoj grupi je moguce da ce Trento da zavrsi sa nulom a ostali sa 4-2....odnosno ni dve pobede kuci ne garantuju prolaz, treba ove zelembace da dobijemo sa vise od dva, a ako gubimo od Virtusa da bude manje od koliko god smo ih dobili

 

Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

 

A pre toga nas sam vrati u igru. 

 

 

 

Bolje da nije, sada je ispao glavni krivac za poraz.

 

Niko nece pricati o ocajnoj igri Thomasa, Waldena..., bice samo sebicni Zagorac kostao ekipu pobede..

Link to comment
6 minutes ago, Mark Rothko said:

Sad gledam ponovo - još 5 sekundi do kraja, levo u ćošku potpuno sam Pejdž, Makadu dotrčava sam ko duh, Tomas pod košem... i Zagor bira onakav šut.

 

 

Sreca njegova pa Dule nije na klupi :)

Ja da sam trener udaljio bih ga iz ekipe neko vreme, kao Tomas sto je malo sedeo na klupi i sa strane....neverovatna odluka

 

Edited by Ted
Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Bolje da nije, sada je ispao glavni krivac za poraz.

 

Niko nece pricati o ocajnoj igri Thomasa, Waldena..., bice samo sebicni Zagorac kostao ekipu pobede..


Pusti tu priču. Sam je birao ulogu tragičara ili heroja. Kad nisi heroj onda jbg. Jeste, vratio nas Zagorac sa svoja 2 teška šuta u igru, pre toga nas je izbacio iz ritma sa 2 prodate lopte u ruke protivniku u prvom poluvremenu samo. Hajde da gledamo onda celu utakmicu. Od Voldena je gori bio Gordić recimo, Tomas nije na svom nivou već duže vreme ali je bilo dosta gorih i od njega. 

Link to comment
Just now, theanswer said:


Pusti tu priču. Sam je birao ulogu tragičara ili heroja. Kad nisi heroj onda jbg. Jeste, vratio nas Zagorac sa svoja 2 teška šuta u igru, pre toga nas je izbacio iz ritma sa 2 prodate lopte u ruke protivniku u prvom poluvremenu samo. Hajde da gledamo onda celu utakmicu. Od Voldena je gori bio Gordić recimo, Tomas nije na svom nivou već duže vreme ali je bilo dosta gorih i od njega. 

 

Odigrao je Zagor i dobru odbranu u vise situacija, ali se to zanemaruje. Od starta sezone, najvise se prikenjava njemu, Jaramazu i Gordi (uz standardne Jankera i Birche) jer najvise preuzimaju odgovornost.  Walden je alibi igrac, Thomas je doveden da bude prva opcija u napadu, zasluzuje kudikamo vise kritike od domacih igraca.

 

A to, ili si heroj ili si kancer je jadnost. Kao i svako poredjenje za Filipom..

Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:


Pusti tu priču. Sam je birao ulogu tragičara ili heroja. Kad nisi heroj onda jbg. Jeste, vratio nas Zagorac sa svoja 2 teška šuta u igru, pre toga nas je izbacio iz ritma sa 2 prodate lopte u ruke protivniku u prvom poluvremenu samo. Hajde da gledamo onda celu utakmicu. Od Voldena je gori bio Gordić recimo, Tomas nije na svom nivou već duže vreme ali je bilo dosta gorih i od njega. 

 

Pride je taj drugi sut sto je uzeo zesce nerezonski, iz nekog ala-Jokic polukoraka unazad, preko ruke (doduse nizeg igraca) u situaciji kad su 4 njihova igraca pod kosem na skoku i nijedan nas. Al je upalo, pa ajd zaboravimo to.

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Odigrao je Zagor i dobru odbranu u vise situacija, ali se to zanemaruje. Od starta sezone, najvise se prikenjava njemu, Jaramazu i Gordi (uz standardne Jankera i Birche) jer najvise preuzimaju odgovornost.  Walden je alibi igrac, Thomas je doveden da bude prva opcija u napadu, zasluzuje kudikamo vise kritike od domacih igraca.

 

A to, ili si heroj ili si kancer je jadnost. Kao i svako poredjenje za Filipom..

 

Pa ne zanemaruje se, odigrao je i Tomas dobru odbranu u par situacija pa ga stavljaš da je igrao loše.

 

Drugo brate, kvotuješ me i napišeš nešto što nisam napisao, zajebi me sa tim stilom odgovaranja. Dakle ili me kvotuj pravilno ili nemoj uopšte. 

Link to comment

Preterujete, 1.9 sec do kraja, nije on tu imao mnogo opcija, svi su mahom bili dobro pokriveni ili je bilo premalo vremena. Jbg, boli airball, ali sledeći put će da pogodi

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...