Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Dobro, cenim tu su uvek Canak ili Pera  da uskoce kada je najteze ... Veci je problem je dal Robinson jos uvek igra kosarku, posto pokriva vise pozicija za male pare.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

38 minutes ago, SNARC said:

U ovom prelaznom roku više od svega je verovatan rastanak sa Trinkijerijem..ne deluje mi kao covek koji bi se predugo zajebavao sa Ostojama i slicnima.

sto bi isao, vise nego lepo je placen, a publika bez problema guta njegova partizanstine™, uostalom uspeo je bez problema da ubedi partizane da se nije moglo vise protiv vepra, kao i dede i dobrica koji su presedeli pola sezone..:fantom:

Link to comment
45 minutes ago, theanswer said:

 

respektabilan izvor nema šta :laugh:

znaci, trener tog renome je dosao u kk sledeca sezona da trenira mesecno za:

1. 30k

2. 25k

3. 20k

4. 15k

5. polutku iz sindikata?

 

sta ti mislis?

Link to comment
Just now, Ros said:

znaci, trener tog renome je dosao u kk sledeca sezona da trenira mesecno za:

1. 30k

2. 25k

3. 20k

4. 15k

5. polutku iz sindikata?

 

sta ti mislis?

 

zašto komuniciraš na nivou desetogodišnjaka? 

 

drugo, nemam pojma za koliko je trinkijeri došao, eto ja bih voleo da ima milion godišnje jer bi to značilo da će da ostane duže

 

samo je smešno što si izašao sa cifrom a pokriće za tu cifru ti je onaj link. ne znam šta bih dodao na to. 

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

zašto komuniciraš na nivou desetogodišnjaka? 

 

drugo, nemam pojma za koliko je trinkijeri došao, eto ja bih voleo da ima milion godišnje jer bi to značilo da će da ostane duže

 

samo je smešno što si izašao sa cifrom a pokriće za tu cifru ti je onaj link. ne znam šta bih dodao na to. 

to je prvi link na koji sam naisao. ako imas vremena udri. puno nasih medija pominje tu cifru, koja je, btw. veoma realna.

covek je radio u brose basketu za 500k godisnje

Link to comment
  • radisa pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...