Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

ukrštamo se sa grupom g u četrtfinalu: galata, rytas, monako i uniks. u toj grupi posle 2 kola svi imaju 1 - 1... i svi mečevi su do sada završeni brejkom gostiju.

Link to comment
17 hours ago, goofs said:

S tim sto se domacinstvo u polufinalu odredjuje po nekom uvrnutom sistemu postotka pobeda u grupi. Tako da nije isto dal zavrsavamo sa 5:1 ili 4:2 recimo grupu.

a ako imaju isti postotak domacin je onaj tim ciji igrac ima najmljadju živu babu 😀

Link to comment
On 15.1.2020. at 20:39, Mark Rothko said:

Mali Trifa dobra minutaža, odličan.

Mora više da ide u meso, ima atletiku za to; u odbrani stoji daleko od igrača. Ima od koga da uči da ne postane jebeni Marko Simonović.

 

Otac mu je bio jedan od najboljih defanzivaca one lige, nema izgovora. Može daleko.

Link to comment

Poprilicno sam siguran da ovo sto sad Trifa igra je Space Jam za ono sto je Simonovic igrao sa 19 godina.

 

Meni je veci rebus tu sta smo mi mislili sa Pejnersom i zasto smo slali malog u Megu kad on ocigledno moze da igra seniorski basket i to na evropkup nivou.

Link to comment

Trifa je uzasno sebican, valjalo bi da promeni svoje ponasanje da ne postane ko Djentile, ali tesko jer je jako umisljen. A ima spore noge, tako da je u odbrani igrac manje..

Link to comment
5 hours ago, goofs said:

Meni je veci rebus tu sta smo mi mislili sa Pejnersom i zasto smo slali malog u Megu kad on ocigledno moze da igra seniorski basket i to na evropkup nivou.

+1

 

Ovo što Kowalski kaže da ima spore noge je tačno, samo to može da se popravi treningom. Da padne Duletu šaka, ubrzao bi se bez izgovora.

 

Ono drugo, da je umišljen, po meni uopšte ne stoji. Baš obrnuto, smatram da šuter treba da ima u sebi egocentrika, da ima želju da rešava. Mali još radi na pola gasa.

 

Ali da; voleo bih da postane jedan od nosilaca. Fali nam takav godinama unazad.

Link to comment
4 minutes ago, April said:

Ono drugo, da je umišljen, po meni uopšte ne stoji. Baš obrnuto, smatram da šuter treba da ima u sebi egocentrika, da ima želju da rešava. Mali još radi na pola gasa.

 

Možda treba da ima, ali ne na onaj način na koji je on to imao. Nadam se da je naučio lekciju u Megi, kako treba da se ponaša. Pošto mu Trinki daje priliku, deluje da je napredovao po tom pitanju.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...