Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

20 minutes ago, Segundo said:

Stativa je bio i reprezentativac Dragan Milosavljević, velika želja Trinkijerija:
“On je bio metar u golu. Prodao sam čak i 'kuću na moru' da bih ga doveo, ali je onda lopta izbačena iz gola. Ima dobrih domaćih igrača, ali trenutno su nedostupni“.

"Ne znam, bilo je neke priče, ali ja sam već pre toga bio potpisao ugovor sa Unikahom, bilo je glupo da tu sad gazim reč i da menjam mišljenje kad sam već bio dogovorio sve“, kaže Milosavljević za Sport klub.

Hmm, dosta price nakon Trinkijerijevog intervjua na temu ko (ne)dozvoljava KKP da dovodi domaće igrače, ali rekao bih da neko ovde ne govori istinu... a po svemu sudeći to nije Gagi.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

 

A gde je to Trinki izjavio da je Gagiju bilo zabranjeno da dodje u Partizan? To je navijacka interpretacija. Sam kaze da ima dobrih igraca, ali da su prosto nedostupni. Uzgred, ovaj deo oko kuce na moru nije prenet kako treba, posto je rekao da je probao da ga dovede u svoju kucu, a ne da je nameravao da proda kucu..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment



 
A gde je to Trinki izjavio da je Gagiju bilo zabranjeno da dodje u Partizan? To je navijacka interpretacija. Sam kaze da ima dobrih igraca, ali da su prosto nedostupni. Uzgred, ovaj deo oko kuce na moru nije prenet kako treba, posto je rekao da je probao da ga dovede u svoju kucu, a ne da je nameravao da proda kucu..


Moze biti da su neke stvari navijačka interpretacija.. Deo o "kući na moru" je manje bitan (iako ga zaista na prvu nisam skapirao još onomad) za razliku od tog metra u golu što se Gagija tice, pa lopta izbačena, a sudija nije video. Moguće da grešim..

Ali odmah iima i ovaj nastavak:
"Prvo sam pokušavao da pronađem domaće igrače. Još me boli koliko su mi vrata zatvorili direktno u nos. Nije moglo ni da se priča o domaćim igračima. To je za nas bilo nedozvoljeno."

Ovo se svakako ne odnosi samo na Gagija, ali "metar u golu, neko izbacio, sudija nije video" i ovaj drugi pasus prosto idu jedan uz drugi, ne deluju mi kao odvojene priče.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment

Ma nema tu nikakve misterije. Vec sam pisao za Gagija, posto je delovalo da nece ostati u Unikahi, mi smo mu poslali ponudu, on je nacelno bio prihvatio. Vezao neke dobre partije, oni odlucili da mu ipak ponude novi ugovor, svakako jaci nego sto smo mi mogli da mu damo i to je to. Gagiju se inace svidja Spanija, izabrao sta je bolje za njega i gotovo.

 

Trinki to predstavlja kao situaciju gde je sve bilo dogovoreno, pa se izjalovilo sa tom metaforom o lopti u golu. A onda navijaci krecu sa teorijama o zabrani i slicne gluposti..

Link to comment

pa nisu samo navijačke teorije same od sebe, nego je Trinkijeri dao povod svojom izjavom

 

dobro se on uvalio u ovo blato ovde, i ne propušta da da svoj doprinos kad god može

 

Edited by levi
Link to comment

da. njegov doprinos je ravan covarinom. najbolje da glumi akademika dok ga covic proziva po medijima a iznamljeni navijaci pljuju i prozivaju da je picka ustaska.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

dobro se on uvalio u ovo blato ovde, i ne propušta da da svoj doprinos kad god može

 

 

hahahhahahhaha

Link to comment
7 minutes ago, BWA said:

da. njegov doprinos je ravan covarinom. najbolje da glumi akademika dok ga covic proziva po medijima a iznamljeni navijaci pljuju i prozivaju da je picka ustaska.

 

šta?

treba da se pljuje sa Čovićem i sa navijačima? naravno da ne treba, i to i ne radi, kao što je i normalno da se treneri nebave time

 

ali je zato čim je došao počeo da vrši pritisak na sudije i da stvara afere. ne znam da li je sam to sve smislio, ili su ovde napunili glavu time, ali u svakom slučaju spremno je uskočio u blato, kao da je oduvek ovde

Link to comment
Just now, BWA said:

koje afere i koji pritisak na sudije cim je dosao? kad je to poceo da radi?

 

"pustite nas da igramo", "ne daju nam da dovodimo domaće igrače"

Link to comment

Pa dobro, čovek zna jezik, temperamentan, nije da su postavili za trenera rimasa kurtinaitisa, pa da budemo iznenađeni kako se brzo uklopio.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...