Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

lepa grupica, baš cakana....ali ne verujem da su timovi još definisani pa je rano pričati koliko je teška....mi prvi ne znamo sučim ćemo u boj

 

i liga je super, to je zapravo jedina liga u kojoj učestvujemo a da u njoj Ćoki nema, ne dva, nego niti jedan tim....treba iskoristiti šansu

 

prva u Veneciji, pa nam dolazi Tofaš, pa idemo u Rigu, onda nam dolaze Rusi i na kraju gostujemo Limožu

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Partizanov tim je već definisan. Sva pojačanja su dovedena, više neće dolaziti niko. Tako da se tim već zna.

 Verujem da ćemo ih izmenjati tokom sezone... kad više ne budemo imali šanse za narednu fazu pa u januaru stigne par igrača, po koji u februaru i martu...

Link to comment
8 hours ago, Goranz said:

 Verujem da ćemo ih izmenjati tokom sezone... kad više ne budemo imali šanse za narednu fazu pa u januaru stigne par igrača, po koji u februaru i martu...

E to, kad komisija odluči da više ne možemo da nikako ugrozimo njihov tim onda će moći da neko dodje.

Link to comment

Venecija je smešan tim, bez obzira što su osvojili prvenstvo Italije(koje je smešno). Ali, svejedno ne treba upisivati tamo ništa, jer kad je Partizan u pitanju nikad nije ništa sigurno.

Uostalom, ne zna se ni ko u Partizanu igra.

Link to comment

Stativa je bio i reprezentativac Dragan Milosavljević, velika želja Trinkijerija:
“On je bio metar u golu. Prodao sam čak i 'kuću na moru' da bih ga doveo, ali je onda lopta izbačena iz gola. Ima dobrih domaćih igrača, ali trenutno su nedostupni“.

"Ne znam, bilo je neke priče, ali ja sam već pre toga bio potpisao ugovor sa Unikahom, bilo je glupo da tu sad gazim reč i da menjam mišljenje kad sam već bio dogovorio sve“, kaže Milosavljević za Sport klub.

Hmm, dosta price nakon Trinkijerijevog intervjua na temu ko (ne)dozvoljava KKP da dovodi domaće igrače, ali rekao bih da neko ovde ne govori istinu... a po svemu sudeći to nije Gagi.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...