Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Dugački intervju Mijailovića:

 

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2573/intervu-predsednik-kk-partizan-nis-ostoja-mijailovic-o-aktuelnim-temama

 

Ja pročitao i sada se osećam kao da sam pročitao neki dugački sportsko-politički propagandni pamflet pun proseravanja, planova i lepih želja.

 

 

- Hvali se da će da zaradi dosta love na lendejla ako ode u NBA (spominje cifru od 250.000€), a da "je do sada već ostvario prihod od 280.000€"???

 

- Priznao je da je tražio od JSD Partizan da stadion JNA stavi pod hipoteku da "bi obezbedio garanciju za reprogram duga". I da je to odbijeno.

 

- Što se tiče KLS vidim da neće ništa da uradi, osim što je predložio da se uvedu neka "nova 3 člana predsedništva i disciplinski sudija, što je usvojeno na sledećoj sednici Skupštine lige". Ne spominje ono najbitnije - vraćanje takmičenja pod okrilje KSS - sve ostalo je čisto sviranje kurcu i davanje zelenog svetla da ga Čović opet naguzi.

 

- Što se tiče ABA lige konstatovao je "da takve stvari ne smeju više da se dešavaju" :rolleyes: i da "je smenjen menadžment ABA lige na predlog klubova među kojima je bio i Partizan". Šta to konkretno znači ne znamo, ali najverovatnije neka kozmetika tipa "sjaši kurta da uzjaše murta" odnosno Čović nastavlja nesmetano da jaše.

- Budžet za prelazni rok "je daleko iznad prošlogodišnjeg" (nije rekao konkretnu cifru, opet) i svo pravo da biraju igrače daje Lončaru :vesala2: i Trinkijeriju.

 

- Zatim proseravanja oko WC, ništa bitno preskočite to. Klasično prodavanje magle da se u tom momentu "zaborave" bezočne krađe u finalu KLS-a. NISMO ZABORAVILI !!!

 

- Zatim proseravanja oko svoje firme, kako je započeo i kako je sada uspešni privrednik, ništa bitno preskočite.

- Ima tu i proseravanja oko stranke sns ...kako su navijači široko politički opredeljeni za razne stranke.... pa kaže: "Znam da bi se mnogima više dopalo da sam član neke opozicione partije, ali sam siguran da takvom mojom odlukom Partizan ne da ne bi dobio ništa, nego bi čak i izgubio" :rolleyes:

 

- hvali se kako je prelazak u arenu prava stvar i da" sada sve mlađe kategorije imaju iste uslove kao i seniori i da KK Partizan ima ekskluzivu što se tiče male hale" i kako je prelaskom u arenu obezbedio evropske uslove za Partizan.

 

- sada pored mladosti uvodi i KK Vršac kao klub u kojima će biti košarkaši Partizana sa dvojnom licencom. A talentovani košarkaši mu beže u Aba ligaša (trifa u megu) :lol: 

 

- kritikuje upravu FK Partizan da su godišnje u minusu između 4 i 5 miliona evra (poziva se na dug od 21 miliona koji je objavio vuletić pre neki dan) a da je, dok je on bio član predsedništva 2014.g.  "obaveze bile oko 14 miliona€ a prihodi po osnovu tadašnjih transfera bili oko 15 miliona€."

 

Pretpostavljam da mu je cilj da uleti u FK Partizan, ne znam zašto bi to inače spominjao. :rolleyes:

 

i tako dalje.....

 

Iz ovog intervjua izvodim nekoliko zaključaka: Voli da se samoreklamira i podugačko proserava a da ništa konkretno ne kaže. Da opasno želi i stremi ka tome da bude glavno mudo u FK Partizan a da mu je KK samo usputna stanica. Strah od bilo kakvog zameranja nekome ko je uticajniji u SNS-u. Recimo da bilo šta kaže protiv Čovića i njegovih marifetluka. Ako bi mu ovaj rekao " da mu p... k...." da bi odgovor bio: "gde da se pojavim i kada?"

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

12 minutes ago, BlackGeorge said:

Dugački intervju Mijailovića:

 

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2573/intervu-predsednik-kk-partizan-nis-ostoja-mijailovic-o-aktuelnim-temama

 

Ja pročitao i sada se osećam kao da sam pročitao neki dugački sportsko-politički propagandni pamflet pun proseravanja, planova i lepih želja.

 

 

meni je ovo bas iskrena i emotivna ispovest. ponosan sto potice iz prislonice, priseca se svojih teskih pocetaka kao farbar i limar, boli ga sto kazu za njega da je poltron... bas se otvorio, a otvorice se i za tim, najveci budzet u istoriji

Edited by Nikodije
Link to comment

Meni se čini, iako ga površno pratim, da limar iz Prislonice misli da će jednog dana starog udbaša Ćokija Vučići skroz pustiti niz vodu, da će KKP ponovo zajahati, on na tom talasu napredovati i uleteti u FKP, a onda je samo nebo granica. Jako je ograničen. Manji je smrad od Pekovića, ako je to za utehu.:dry:

Link to comment
3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Zasto bi iko normalan citao Ostojine intervjue!? Pa jos ocekivati da ce procitati nesto konkretno i pametno..

naravno

 

Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

ABA liga gubi mesto u EL od sledece sezone. Nema razloga za nervozu vise oko lige. 

Bar nismo posrnuli i jeftino se prodali 😀

 

Nikad tačnije nije bilo da ćemo kroz Evrokup lakše do EL nego kroz ABA ligu :D

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

lol, nevezano za nas, nije nam ni mesto izgleda tamo, ali ovo sad stvara zacarani krug gde ce ekipa X

  • furati jako i do samog kraja u EC, dogurati do plasmana u finale
  • dogodine igrati EL, dakle nista od EC
  • do druge godine izgubiti mesto u EL jer ce doci neki drugi vajldkartisti, a oni nisu igrali EC pa nisu mogli da izbore plasman

Usudjujem se reci da je ovo gori sistem i od ABA lige, sa drugom ABA ligom, i laznim nacionalnim koeficijentima.

 

Link to comment
10 minutes ago, SNARC said:

ABA liga gubi mesto u EL od sledece sezone. Nema razloga za nervozu vise oko lige. 

Bar nismo posrnuli i jeftino se prodali 😀

 

Adriatic League Champion to have priority for one of the three annual associated club wild cards due to not having either a licensed nor a multi-year associated club.

 

videcemo, po ovome aba ostaje sa tim jednim predstavnikom, doduse u formi wild carda, a ne ugovora kao do sad. a kada je nesto wild card, to moze znaciti i da ga dobije neko drugi, zacas oni promene prioritete.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...