Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

sta je tacno problem sa Redingom?

stvara se atmosfera kao da se vraca Andric sa slomljenom nogom i bez jednog oka.

mislim, ja u zivotu nisam cuo za njega pa nemam predstavu....nisam ni za Mozlija cuo do pre par meseci, a isto je bila kuknjava na sva usta

Edited by Ted
Link to comment

reding je etabliran igrac.

dobro ga se sjecam iz albe prije 4-5 godina kad je bio odlican igrac.

poslije mi se negdje zagubio, a znam da je prosle sezone igrao jako malo i ispodprosjecno za turk telekom.

u principu, on nikad nije bio top klasa ni skorer, ali je bio sjajan timski igrac. racionalan, podredjen ekipi itd.

konsternacija vjerovatno proizilazi iz cinjenice da su navijaci ocekivali nekoga sa 20+poena u rukama, a on to nikad nije imao, a kamoli sad.

da li je on to sto nam treba, nemam pojma, to bi trebalo da zna trinkijjeri.

Link to comment

Problem su ocekivanja navijaca, jer nije toliko sanjani mamojeb sa 30p u rukama..

 

Nekada je zaista bio odlican igrac, povrede su dovele da mu je karijera u padu vec godinama, ali mislim da i dalje moze da bude koristan. Ume s loptom, mozes da se oslonis na njega da bude sekundarni organizator, da pogadja otvorene suteve. Ne znam doduse u kakvom je trenutno fizickom stanju, na nekim instagram slikama deluje da se udebljao, verovatno ce mu trebati vremena da dodje do zeljene forme.

 

edit: eto, i bwa napisao slicno o i ja. to je to..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
11 minutes ago, BlackGeorge said:

Otpustio ga AEK. Nije njega niko povlačio.

 

Možda je i on kao mali Trifa ušao u sukob sa trenerom.

aha. neka ga onda, ionako smo ga placali u preteznom dijelu.

Link to comment

Jankara je baš ozbiljno razočaranje. Nisam toliko pratio Partizan prošle godine, pa ne znam detalje, ali ako gledamo talenat, on je u odnosu na Birču neslućeni upgrade.
Nažalost, on izgleda samo nazaduje.


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...