Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

48 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Da su sudije svirale pošteno bilo bi 26 poena za Partizan, eventualno 27. Tri poena za Pejdžovu trojku i eventualno pogođeno dodatno slobodno bacanje Mozlija nad kojim je napravljen prekršaj, a ne suprotno!

 

Plus eventualnih još dva poena za Mozlija sa slobodnih bacanja za onaj faul što nije sviran a Trinki popio tehničku.

To je već potencijalnih 29. 

Minus jedan poen za budućnost- pogođeno slobodno bacanje posle Trinkijeve tehničke.

 

Plus dva slobodna bacanja za Gordića za onaj faul.

I eto ga ! Stigosmo do 31 poena. 

 

Za ovakvu tvrdu utakmicu dovoljni za komotnih pet razlike za nas na kraju.

 

Ovako imamo sudijskih plus pet za Budućnost.

 

+1000

 

Ja sam prvi za ono da podjemo od svojih gresaka i lose igre, ali govnari su direktno poklonili pobedu Futuri. I da je utakmica bila drugacija, da smo pogadjali i mi i oni, opet bi u finisu izmislili nesto protiv nas, pravili se ludi za faulove domacih i bilo bi recimo 90:85 na kraju.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Nastupa lakši period što se tiče putovanja u regionalnoj ligi.

 

Do gostovanja sa Krkom u Sloveniji 28.02.(02.03) 2020. najdalje gostovanje biće u Železniku.

 

Edited by J-♣
Link to comment
2 hours ago, Facundo Orellana said:

Gledao sam malo raspored. Trinki ne bi smeo narednih devet da izgubi u Abi.  

izgubice makar jednu, sto ce biti signal za sveopstu pljuvacinu masnog programera i njegovih invalida za koje su jagodic-kuridza i stefan pot izmislili kosarku.

Link to comment

Ja trenutno nemam nekih većih zamerki. Još da se dobila Venecija i Budućnost/Primorska. Jedino smo u padu forme u odnosu na oktobar, mnogo nam fali jedan šuter sa poenima rukama. Plašim se da pomislim kakvog bi domaćeg rutinera ili mladu nadu izvadio Ostoja iz rukava da nas Jugoitalijan napusti.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment

ovo je sarkazam, naravno.

od trinkijerija boljeg trenera mi u ovom momentu ne mozemo imati.

rekao bih da imamo problem sa protokom lopte u napadu, da lopta presporo kruzi, pa otud nedovoljan broj otvorenih suteva.

uglavnom, krljamo, igramo odlicnu odbranu, a za sta ce to biti dovoljno, vidjecemo.

Link to comment
48 minutes ago, Facundo Orellana said:

Ja trenutno nemam nekih većih zamerki. Još da se dobila Venecija i Budućnost/Primorska. Jedino smo u padu forme u odnosu na oktobar, mnogo nam fali jedan šuter sa poenima rukama. Plašim se da pomislim kakvog bi domaćeg rutinera ili mladu nadu izvadio Ostoja iz rukava da nas Jugoitalijan napusti.

+1

ma mi više nemamo trenere, nove, mlade i dobre. otišao sistem i sad imamo dobre za individi rad. trinkijeri je najbolje moguće rešenje i on zna gde je. 

pejdž nam jeba kevu sa onim fintiranjem šuta. on je naš jedini rasni šuter i mora da bude odlučniji. 

Link to comment
59 minutes ago, BWA said:

ovo je sarkazam, naravno.

od trinkijerija boljeg trenera mi u ovom momentu ne mozemo imati.

rekao bih da imamo problem sa protokom lopte u napadu, da lopta presporo kruzi, pa otud nedovoljan broj otvorenih suteva.

uglavnom, krljamo, igramo odlicnu odbranu, a za sta ce to biti dovoljno, vidjecemo.

 

Tacno tako. Zato je i na novinarsko pitanje o slabom % za 3 Trinki u svom stilu ironicno prokomentarisao da nam treba ne 1 nego kamion sutera. Kada kroz treninge bude bolje izgledao napad i kada vise budemo kreirali situacije da stvorimo visak, porasce i procenti..

Link to comment

 

E moj MIlane, nekad gospodin covek, a sad za male pare siri Ostojinu demagogiju.

 

Ali Grobare ne mozes zajebati. Znamo mi o kakvoj olupini od igraca je rec, nece vam ovo proci..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...