Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

8 minutes ago, Jozef K. said:

Ma bilo je i na N1. Stvarno je sjajno ako nije tačno.

 

Ne znam gde si posle svega našao ovo "ako nije tačno". Nije tačno, zajebali nas smrdljivi kanadski sajt i Sportando

 

Čuli su se iz Partizana sa čovekom koji radi za Bruklin i proverili 

 

Link to comment
 
Ne znam gde si posle svega našao ovo "ako nije tačno". Nije tačno, zajebali nas smrdljivi kanadski sajt i Sportando
 
Čuli su se iz Partizana sa čovekom koji radi za Bruklin i proverili 
 
Sjajno.
Link to comment

Vidim opšta kuknjava na vest o dovođenju Redinga. Ovde se ćuti. Koliko vidim taj Reding u Turskoj je imao skromnije brojke i od Pejnersa. Kuknjava ide toliko jako da se stiglo i do toga da Partizan "neko buši iznutra" dovođenjem bivših košarkaša od kojih je ostalo ime.

Šta vi kažete? Sviđa vam se Reding?

Link to comment

ja ga nisam gledao od albe, a tada je bio odlican.

upamtio sam ga kao sjajnog timskog igraca, ali rekoh, to je bilo davno.

vidim da mu je statistika iz prethodne sezone poprilicno bijedna, no to ne mora nista da znaci.

mozda bolje i on sa bogatim evropskim iskustvom nego neki ruki s koledza koji je po definiciji macka u dzaku.

 

Link to comment

Meni se Reding ne sviđa, ali objektivno izbor i nije veliki. Pogotovo je zajebano opet rizikovati ako znaš da si promašio sa dvojicom od trojice najskupljih na početku.

Link to comment

Nije to ni toliko nerealno koliko izgleda. Ex-sssr igrači su veoma skupi na tržištu jer u tom podneblju ima sijaset klubova sa velikim platežnim mogućnostima. Pejners svakako nije tikva bez korijena, ima on pristojnu karijeru iza sebe.

Link to comment

Ako dodje Redding dileme vise nema, Trinki zajedno sa Loncarem i Ostojom radi na projektu kako uciniti Partizan nekonkurentnim. Umesto mamojeba sa 30 poena u rukama, oni dovode isluzenog poluinvalida. Pa zar misle da su navijaci toliko glupi i da nece prozreti njihov plan? 

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Ako dodje Redding dileme vise nema, Trinki zajedno sa Loncarem i Ostojom radi na projektu kako uciniti Partizan nekonkurentnim. Umesto mamojeba sa 30 poena u rukama, oni dovode isluzenog poluinvalida. Pa zar misle da su navijaci toliko glupi i da nece prozreti njihov plan? 

ozbiljan si ili opet ironičan?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...